FK Tachov B – Mrákov A 5:2 (2:1)
Od začátku měli více ze hry domácí fotbalisté. Dostali hosty z Chodska pod tlak a výsledkem byla úvodní vedoucí branka již v 6. minutě. Skóroval bohužel do vlastní sítě nešťastně mrákovský J. Dufek – 1:0. Svěřenci trenéra Hepfela přidali za šestnáct minut Dvořákem druhý gól a zdálo se být rozhodnuto. Chodové se nevzdali a podařilo se jim deset minut před obrátkou snížit Čermákem na poločasových 2:1.

Druhé dějství začalo náporem rezervy Tachova a dvěma slepenými brankami stejného střelce. Tím byl Jedlička. Během 51.a 52. minuty zvýšil na rozdíl tří branek ve prospěch svého týmu. To zřejmě rozhodlo o dalším vývoji zápasu. Mrákovští sice kontrovali za deset minut brankou T. Duffka, ale více už nestačili. Hosté se potom dožadovali penalty za nastřelení ruky, mladý arbitr Šlajs byl ale jiného názoru. Naopak domácí dvacet minut před koncem pohledného a slušně hraného zápasu dokonali „zkázu" Mrákova pátou brankou. Autorem byl podruhé v zápase Martin Dvořák. Domácí potvrdili roli favorita, hostům se na spodku tabulky opět přitížilo.

„ Prvních dvacet minut jsme byli jasně lepším týmem, dostali jsme hosty pod tlak a vyjádřili toto dvěma brankami. Mrákov sice snížil na rozdíl góĺu, ale dvě Jedličkovy branky během dvou minut to rozhodly. Potom sice jsme dostali druhý gól, ale ´Dvořka´ Dvořák pátou trefou pečetil naši výhru. Do zápasu nastoupil nastoupil i Denis Veselý, který byl před čtrnácti dny těžce zraněn. Odehrál jej celý a zvládl to na jedničku," zhodnotil výhru svého týmu a návrat na trávník Denise Veselého jeden z trenérů Tachova B Roman Dvořák.⋌(syk)