Sokol Postřekov – Spartak Klenčí 7:1 (4:1)
Po úvodním oťukávání si ve 13. minutě míč k trestného kopu postavil Mach a z dobrých 22 metrů to trefil pod pravou Sokolovu šibenici – 1:0. Za čtyři minuty zatáhl míč po levé straně Kuželka, po stříleném centru se míč odrazil k postřekovskému kanonýru Bučkovi a ten do odkryté branky zvýšil z malého vápna – 2:0. Klenečtí zahrozili ve 22. minutě. Psutkův trestný kop sice Nosek vyboxoval do pole, ale do šestnáctky se prodral hostující Kabourek, ve snaze o centr inkasoval šlapák a rozhodčí Šiška nařídil pokutový kop. Ten s přehledem proměnil Psutka – 2:1.

Kdo se těšil, že zápas dostává nový náboj, byl zklamán. Hosté se totiž opět postupně dostali do defenzivy, ale velkým závarům před svojí brankou po dvou rohových kopech se ubránili. Spartakovci o sobě dali vědět pouze centrem I. Hromníka, který domácí odvrátili a hned z protiútoku po levé straně museli odvracet hlavou Polákovu střelu z úhlu na roh. Ten rozehrál zprava Steinberger, před Sokolem to opět vřelo, Polákův pokus o střelu ze vzduchu se odrazil k Bučkovi a ten mohl zblízka zakončit i poslepu – 3:1. Těsně před obrátkou neuhlídal s chutí hrajícího Poláka klenečský obránce, který si navíc nerozuměl s vlastním brankářem a proto se Polák uvolnil a střelou z deseti metrů zvýšil na 4:1.

Hosté měli blízko ke snížení hned po obrátce, kdy před Noskem vznikl po Psutkově tr. kopu závar, nehlídaný Kabourek poslal hlavou míč do tyče a následnou Čiperovu dorážku domácí zadáci srazili na roh. Pak už se opět chopili dirigentské hůlky domácí. V 68. minutě se na pravé straně uvolnil Polák, centrem našel Němce a ten pohotovým volejem zpoza šestnáctky zvýšil na 5:1. Domácí galapředstavení však ještě nekončilo. Čtvrthodinu před koncem vytěsnil klenečský gólman Sokol na roh Landrgottův pokus z hranice šestnáctky, ale v 77. minutě našel domácí Vavřík volného Kreuze, ten ukázal, co se naučil v krajském přeboru ve Stodě a volejem z osmi metrů upravil na 6:1.

Deset minut před koncem propadl sice po Machově tr. kopu míč do klenečské branky, ale pro faul Bučka na brankáře gól uznán nebyl. Další velký závar před brankou hostů vznikl v 86. minutě, ale ani ze dvou střel se domácím míč do sítě dopravit nepodařilo. O tři minuty později se uvolnil postřekovský Buček, našel opět nehlídaného Kreuze, ten ukázal, že koncovky umí a volejem z 11 metrů uzavřel účet zápasu na 7:1.

Postřekov: Nosek – Závodný, Pavlíček, Němec, Královec (Paša) – Vavřík (78. Ledvina), Mach, Kuželka, Steinberger (58. Landrgott) – Polák (71. Kreuz), Buček.
Klenčí: Sokol – Hula, Mifek, Řezníček, Čech J. – Čech V., Hromník T., Hromník I., Čipera – Kabourek (55. Němec), Psutka.
Branky: 13. Mach, 17. a 37. Buček, 44. Polák, 68. Němec, 77. a 88. Kreuz – 24. Psutka. HR: Šiška. ŽK: 0:2. Diváků: 120. ⋌(vok)