Postřekov – Chodová Planá 5:2 (4:1)
Domácí začali aktivně, dvakrát centrem hledali Poláka v šestnáctce hostů a stačilo málo, aby šli do vedení. To se jim podařilo v 8. minutě, kdy se míč po rohovém kopu odrazil zpět k Machovi, ten znovu centroval na neobsazené duo Polák a Buček a druhý jmenovaný učebnicově uklidil balon do sítě – 1:0.

V 11. minutě se o první výpad pokusili po své levé straně hosté. O pět minut si domácí odechli, když dalekonosná a patřičně prudká ´zdravice´ kapitána Slavoje Soukupa prosvištěla těsně kolem tyče jejich ´zařízení´. Jenomže na tohle varování Postřekovští nedbali, po zmatcích v obraně a chybě v rozehře ještě v téže minutě Soukup lacino získal míč a tentokrát se trefil přesně k tyči – 1:1.

Postřekovští ve snaze urychleně odpovědět vsadili na hbitého P. Steinbergera, jehož nájezdy ze strany až k brance nedokázala hostující obrana zastavit. Ve 20. minutě takto dostal míč před malé vápno Polák, ale jeho pokus skončil vedle, vzápětí ´přivezl´ Steinberger balon pro Vavříka, jenže jeho pokus hosté zblokovali. O tři minuty později už ale pořadatelé běželi změnit údaj na časomíře. Polák totiž vystihl malou domů Slavoje a gólman jej v šestnátce zastavil dle sudího faulem. Penaltu s přehledem proměnil Steinberger – 2:1.

Ve 28. minutě na druhé straně pronikl ze strany plánský Radil a nastřelil tyč. Další minuty patřily domácícm. Závar ve 28. minutě způsobený Bučkem a Polákem ještě gólem neskončil, ale ve 35. minutě domácí nákopem našli Kreuze, ten potáhl balon otevřenou obranou a nezištně přihrál Bučkovi na druhé straně, který se zasekávačkou zbavil obránce a zavěsil – 3:1. O pouhou minutu později už to bylo 4:1. Královec centrem našel Kreuze a ten prudkou střeou k tyči ukázal, proč v krajském přeboru za Stod dostává důvěru.

Stejně jako v první půli vyšel Postřekovu náramně také vstup do druhého poločasu. Neuplynula ani minuta, Buček nádherným pasem do ulice vyslal na zteč Poláka a ten překonal Petrželku – 5:1. Po hodině hry si oba celky připsaly jednu šanci, za hosty Radil, za domácí P. Steinberger. Další minuty přinesly velké šance Postřekova. V 69. minutě skončila rána Závodného na tyči, vzápětí nesedla střela Machovi, kterému nabil Polák a po přihrávce do ulice se před Petrželkou ocitl Buček, ale na gólmana Slavoje nevyzrál. Ten ve zbytku utkání řadou dobrých zákroků uchránil hosty před totálním debaklem, když vychytal nájezd Poláka, vyrazil střelu Steinbergera a v následném závaru střelu mířící do brány jeden z jeho spoluhráčů vykopl. Ostudu, kterou si hosté z pozice druhého týmu I. B třídy v Postřekově uřízli, v samém závěru z brejku zmírnil Radil, který upravil stav na konečných 5:2.

Sokol Postřekov A: Nosek – Pavlíček, Královec, Kuželka, Závodný, Vavřík (61. D. Steinberger), Mach (80. Karlík), P. Steinberger, Kreuz (70. Ledvina), Buček, Polák. Trenéři: P. Váchal a J. Kapic.
Slavoj Chodová Planá: Petrželka – Šmolík, Kutička (75. Abramčuk), T. Sykal, P. Sykal, R. Soukup, B. Soukup, Melichar, Radil, Kunc, Benedikt. Trenér: R. Krejsa. ŽK: 3:0 (Vavřík, Pavlíček, Královec). Diváků: 150.