Stříbro - Klenčí 3:1 (1:0)

První poločas nabídl vyrovnanou partii. Domácí, kterým na jaře často ´dulo do zad´, se ujali vedení po centru před bránu a přesném zakončení 1:0. Vyrovnat mohl Vojtěch Mifek, jeho rána však skončila na tyči. Hosté měli i další šance, ale nevyužili je, kdežto Baník proměnil dva brejky. Na 3:1 pak snížil Vláďa Čech, který měl ve zbytku utkání ještě šanci, tu už ale neproměnil.

Baník Stříbro: Kostelníček Šimek, Hruška, Hřebík, Blažek, Petraška, Bůžek, Mikulovský, Bláha, Vitoň, Kertis. Střídal Kohut.

Spartak Klenčí A: Sokol Psutka, Jan Čech, Ledvina, Osvald Vo. Čech, Mifek, Houdek, Hromník M. Čipera, Vl. Čech. Na střídání: Maslen, F. Smazal, Janek). Trenér: Miroslav Pajma.

Branky: Bůžek, Kertys, Vitoň - Vl. Čech. HR: Čermák. ŽK: 1:1. Diváků: 70. Nejlepší hráči: Bůžek (S) - Mifek (K).

Zbůch - Postřekov 1:3 (0:0)

Zbůch chtěl vyhrát, aby vyklouzl z osidel baráže, Postřekov mohlo jen vítězství udržet v naději na přímý postup ze skupiny. Z toho vyplývá, že se hrál dobrý zápas, v němž bylo k vidění hodně šancí. V 65. minutě se trefil Rajtolar, jenže hosté v 70. a 75. minutě výsledek otočili, když střídající Beroušek dvakrát vybídl Bučka 1:2. Postřekovský kanonýr si poté ´šel´ pro hattrick, ´udělal´ si beka i gólmana, ale míč letící do odkryté brány jeden z domácích stačil vykopnout. Na konečných 1:3 pro Postřekov uzavřel po rohovém kopu třetí nejlepší střelec soutěže, Adam Polák.

Sokol Postřekov A: Nosek Pavlíček, Kuželka, Závodný, Královec Landrgott, Mach, Cibulka, D. Steinberger (46. Beroušek) Buček, Polák (80. Kreuz). Trenér: Petr Váchal a Jindřich Kapic.

Branky: Rajtolar - Buček 2, Polák. ŽK: 3:3. Diváků: 150. Nejlepší hráči: ? - Beroušek (P).

Meclov - Heř. Huť 5:2 (2:1)

Meclov v utkání o záchranu hostil už jistě sestupující H. Huť. Úvodní čtvrthodinka byla opatrná, hrálo se po šestnáctky. Poté udeřilo. Při průniku domácího Obdržálka zahrál soupeř rukou a Pačesný skóroval z pokutového kopu 1:0. Hosté, kteří derniéru v I. B třídě rozhodně nepřijeli jen odchodit, byli ´jedovatí´ a ve 28. minutě vyrovnal Veselovský. Deset minut před koncem poločasu šli domácí znovu do vedení. Pačesného dloubák na Jiřího Vogeltanze se od zad jednoho z hostů odrazil do vlastní branky 2:1. V závěru měli dvě šance hosté. Nedali a trest přišel tři minuty po přestávce. Beňušík vybídl Obdržálka, jehož střela k tyči znamenala dvougólový náskok 3:1. V 50. minutě utekl Beňušík, přihrál Vorlovi, který chirurgicky přesnou ranou rozhodl 4:1. Ani za tohoto stavu ´Heřmanka´ nesložila zbraně. V 62. minutě domácí zmařili šanci soupeře faulem a Veselovský z penalty snížil 4:2. Sázku ´Heřmanky´ na riziko ztrestal Vorel, když obešel obránce i brankáře a uzavřel gólový účet zápasu na konečných 5:2. V závěru Meclov podržel Touš a pochytal hostům dvě gólovky.

ZD Meclov A: Touš Vilím, P. Vogeltanz, Malík, Pačesný Beran, Beňušík, Kafka, J. Vogeltanz Vorel (77. Škarda), Obdržálek (86. Hlaváček). Trenér: Jiří Vogeltanz.

Branky: Vorel 2, Obdržálek, Pačesný, vlastní - Veselovský 2. ŽK: 3:3. Diváků: 220. Nejlepší hráči: Pačesný (M) - Veselovský (HH).

Koloveč B - Ch. Planá 0:2 (0:0)

Kolovečský Slavoj hrál ve stejný čas dva zápasy. Áčko si nemohlo první prohrou v sezoně uříznout ostudu ve Stodě, proto si rezerva doplněná hráči ´céčka´ musela vystačit jen s kanonýrem Šperlem. První poločas patřil domácím, kteří mohli výhrou pomoci Postřekovu k postupu, jenomže gólem neskončily tutovky Duchoně ani Šperla. Ve druhé půli domácím začaly docházet síly a soupeř, který předtím nedal penaltu, osm minut před koncem udeřil. Ve chvíli, kdy byl za čarou ošetřván stoper Špirk, si na nakopnutý balon naběhl Chval, ´vykoupal´ mladého Záhrobského a překonal náhradníka za opařeného Janečka v bráně Kolovče 0:1: Domácí vrhli vše do útoku, v 90. minutě ale podruhé inkasovali, když otevřenou obranou pláchl Radil .

Slavoj Koloveč B: Troubil Špirk, Kufner, Mastný, Záhrobský T. Šlajs, Souček, Vyhnal, Pergl Duchoň, Šperl. Trenér: Jindřich Bittengl.

Slavoj Chodová Planá: Petrželka Plecitý, Benedikt, Hanko, Abramčuk, R. Soukup, Ovčačík, Ryška, Melichar Chval, B. Soukup. Střídali: Černohorský a Radil. Trenér Buday.

Branky: Chval, Radil. HR: Špiral. ŽK: 2:4. Diváků: 150. Nejlepší hráči: Kufner (K) - Chval (ChP).

Přimda - Kdyně 1:1 (1:1) na PK 7:6

V 5. minutě vstřelil kdyňský Karel Šmejkal gól, ale dle sudího z ofsajdu. Tentýž hráč poté nastřelil ještě tyč. Po půlhodině hry domácí protlačili míč do šestnáctky na Sopka a ten se nemýlil 1:0. Při další akci Tatranu hosté po hvizdu sudího přestali hrát v domnění, že píská ofsajd. Jenomže arbitr viděl faul a domácí útok pokračoval výhodou. Šance naštěstí skončila střelou mimo. Trest přišel vzápětí. Hůla zatáhl podél velkého vápna, posunul na Hamora, a ten vyrovnal 1:1. Dvě minuty před koncem mohl dokonat obrat P. Forst, ale netrefil odkrytou bránu. Druhý poločas už na malém hřišti nabídl spíše boj, který dospěl do penaltového rozstřelu. Hned na začátku pohořel Hamor, ale Horáček manko vymazal, když chytil pokus jednoho z domácích. V závěru nedal kdyňský M. Výškrabka, kdežto domácí uspěli a brali dva body.

Tatran Přimda: Landrgott Krýsl, Opava, Teplárek, Kupilík, Sopko, Hečko, Karásek, Stec, Kovárník, Brouzda. Trenér Sopko.

SK Kdyně 1920: Horáček Miklič, J. Šmejkal, M. Výškrabka, Hůla L. Výškrabka, P. Forst, Mathauser, Džugan K. Šmejkal, Hamor. Na střídání: Černý, Hrkal. Trenér: Karel Žambůrek.

Branky: Sopko - Hamor. HR: Šimek. ŽK: 2:1. Diváků: 50. Nejlepší hráči: Sopko (P) - Hamor (K).

Tlumačov - Mrákov 4:2 (2:1)

Jedna škola, jedna fotbalová mládež a mezi Tlumačovem a Mrákovem sotva jedno pole. Přesto tři stovky diváků viděly pro ´zbytek´ okresu ba i kraje těžko pochopitelnou řež, v níž šlo o to, zda hrdě sestupující Mrákov (i s hráči z Tlumačova na soupisce) stáhne Tlumačov (i s hráči z Mrákova na soupisce) do baráže. Nestalo se. Mrákov vedl gólem Růžka, ale domácí z penalty vyrovnali a po trefách rozdílových hráčů Wolfa a Minaříka zápas otočili. Za stavu 2:1 hosty oslabilo vyloučení Jana Dufka, přesto na ještě větší drama zadělal T. Duffek, když snížil 3:2. Mrákov se pak ještě marně dožadoval penalty za zákrok na L. Konopíka. O výhře Tlumačova a úniku z baráže rozhodl v závěru střídající Čadek 4:2. Průběhem zápasu prvních mužstev Tlumačova a Mrákova posílená nenávist, ze které mají radost od Klenčí po Stříbro, se o den později přelila do zápasu rezerv, který na penalty vyhrál Mrákov.

Start Tlumačov A: Mleziva L. Hruška, Veselý, Wolf, Podestát Minařík, Brichcín, Frček, Bláha Čára, J. Hruška. Na střídání: M. Hruška, Čadek, Forst. Trenér: Pavel Čadek.

Sokol Mrákov A: Krhoun Stýskal, J. Dufek, Němec, Rybár Kopecký, V. Duffek, T. Duffek, Čermák Růžek, Vojtko. Na střídání: Pivoňka, Konopík. Trenér: Vladimír Duffek.

Branky: Wolf 2, Minařík, Čadek Duffek, Růžek. ŽK: 5:3 ČK: 0:1. Diváků: 300. Nejlepší hráči: Wolf (T) - Růžek (M).