FC Dynamo H. Týn – Černice 2:2 (1:1) na PK 4:5
Už ve 4. minutě po chybě v rozehrávce obránců podržel gólman Novák domácí výtečným zákrokem. V 6. minutě si domácí Pinc narazil s Černíkem, ale jeho centr pouze proletěl pokutovým územím. Ve 12. minutě centroval Falout, a Pincovi chyběl krok před prázdnou brankou. O pět minut později musel gólman FC Dynamo Novák do skluzu, aby zažehnal nebezpečí. Ve 22. minutě po zpětné přihrávce však rozehrál tak nešťastně, že nastřelil dotírajícího Stoilova, od kterého se míč odrazil a skončil v síti – 0:1. Vyrovnání měl ve 25. minutě na noze Pinc, jeho střelu ale hostující gólman vytlačil nad branku. O minutu později Staroba poslal volný přímý kop z 25 metrů k tyči a bylo vyrovnáno – 1:1. Také hosté zahrozili ze standardky, ale Nádraský mířil těsně vedle. Deset minut před koncem na šance vyrovnané první půle Šorna poslal krásnou uličkou do úniku Pince, jenže ten z úhlu nastřelil pouze brankáře Černic. Ve 40. minutě Tomáš Šindelář pálil přes celou branku jen o pár centimetrů vedle.

Ve druhém poločase předvedli domácí už ve 47. minutě krásnou akci po ose Kordule – Šorna – Pinc a posledně jmenovaný po krátkém sprintu překonal přízemní střelou soupeřova gólmana – 2:1. O necelých deset minut později se v šanci ocitl opět Pinc, ale tentokrát nastřelil pouze brankáře. V 74. minutě jej po závaru před brankou Černic napodobil Falout. Z následného protiútoku hosté udeřili. Hlavní rozhodčí přes útočný faul hostí nechal pokračovat ve hře a z následné skrumáže Černice vytěžily Křenem vyrovnávací gól na 2:2. Po vyrovnání se hosté zcela soustředili na obranu, a protože domácí ofenziva nebyla takové intenzity, aby přinesla změnu skóre, došlo na pokutové kopy. Až do čtvrté série exekutoři bezpečně proměňovali, bohužel v páté neuspěl domácí Šorna. Hosté si tak odvezli o bod navíc.

V příštím kole zajíždí FC Dynamo do Zruče, která na jaře nedělního soupeře z Černic přehrála a navíc na svém hřišti již šestkrát za sebou neztratila ani bod. ⋌(hf)

FC Dynamo H. Týn: Novák – Šindelář R., Staroba, Černík, Šorna, Kordule, Doležal, Šindelář T., Pinc, Blacký, Falout. Trenér Staroba Zdeněk.

Sokol Černice: Daněk – Seman, Mur, Nádraský, Křen, Laibl, Stoilov, Mojseňuk, Nový (87.Mastný), Táborský (46.Vlk), Forman. Trenér Daněk Zdeněk.

HR: Čermák Vladimír, asistenti Kasl Jan, Kříž Lukáš. Diváci: 130, Hráno bez karet.