Chlumčany – Staňkov 0:2 (0:0)
Staňkovští nastoupili do utkání v sestavě, kdy byla vyztužena defenziva mužstva, údernou sílu představoval útočník Janka na hrotu, podporovaný Hermanem.

Byli to ale domácí hráči Chlumčan, kteří začali v duelu bývalých ´keramiků´ nebezpečně ohrožovat gólmana Regála, který skvěle nahradil nepřítomnou oporu v brance hostí Jánského. Až ´důrazné´ pokyny trenéra Kožíška a vysunutí Koriťáka na hrot k Jankovi měly za následek vyrovnanou hru s mírnou převahou Staňkova, který začal hrozit ze spousty rohových kopů a zahrávaných standardních situací, ovšem bez vstřelení kýženého vedoucího gólu. Poločas skončil remízou 0:0 a druhý začal náporem hráčů Staňkova, kteří měli od 50. minuty o jednoho hráče v poli navíc, jelikož byl po druhé žluté kartě vyloučen domácí hráč Chlumčan. Radost Staňkova přišla v 56. minutě, kdy střílený přímý kop zpoza šetnáctky tečoval do sítě Chlumčan obránce Štverka – 0:1.

Ještě lépe mohlo být z několika brejkových situací, které však staňkovští trestuhodně zazdili, a nebýt reflexivního zákroku gólmana Regála, domácí v deseti vyrovnali na 1:1. V 70. minutě byl za ´řeči´ ze hřiště vykázán druhý hráč Chlumčan a Staňkov tuto výhodu proměnil v navýšení skore na 0:2 To si Koriťák pohrál po krásné přihrávce za obranu od Hermana s gólmanem Chlumčan a skóroval do prázdné branky. Ve vypjatém závěru se už stav neměnil, a tak si cenné body odváží Staňkov. ⋌(mk)