FC Dynamo H. Týn – Chlumčany 2:0 (0:0)
V prvním poločase se hostům za podpory silného větru podařilo udržet čisté konto. Avšak v 6. minutě měli štěstí. Po trestném kopu Staroby se míč odrazil od břevna na brankovou čáru, opět do břevna a následně do pole. Dobíhající Doležal jej poslal nad branku. V 15. minutě šel Pinc sám na hostujícího gólmana, ale ten jeho šanci zneškodnil. Za zmínku stojí ještě Faloutova hlavička ve 41. minutě, ale ani ta neznamenala změnu skóre. Hosté v prvním poločase ohrozili brankáře Nováka pouze ve 42. minutě, kdy po rozehraném rohovém kopu skončil míč těsně vedle brány.

Druhý poločas měli výhodu větru v zádech domácí. Již v 50. minutě po akci Doležal – Kordule – Pinc posledně jmenovaný obešel i brankáře a do prázdné branky zajistil FC Dynamu vedení 1:0. V 56. minutě ohrozil hostujícího brankáře Doležal, ale skóre se neměnilo. To se stalo až v 61. minutě, kdy Starobův trestný kop usměrnil do branky Tomáš Šindelář, 2:0 pro domácí. Navýšit skóre ve prospěch domácích mohl v 80. minutě Černík, který postupoval sám na brankáře hostí, ale nedal. V brance hostí neskončila nebezpečná střela Falouta ani Starobův lob. Za druhý poločas hosté ohrozili domácí branku v 81. minutě, kdy jejich střela skončila na břevně domácí branky.

FC Dynamu Horšovský Týn chybí pouhé tři body k návratu do krajského přeboru. Do konce soutěže zbývá ještě pět kol, a tak je k dispozici 15 bodů. FC Dynamo na druhém místě, tedy jisté postupové pozici, má jedenáctibodový náskok na Sokol Černice. A vzhledem k vzájemným zápasům (vítězství a remíza) má ještě jeden bod k dobru. O svém postupu tak může rozhodnout už v příštím kole na hřišti Chodského Újezda. ⋌(hf)

FC Dynamo H. Týn: Novák – R. Šindelář, Staroba, Bozděch (70. Černík), Šorna, Kordule, Doležal, T: Šindelář (85 .Čedík), Pinc, Blacký, Falout. Trenér: Zdeněk Staroba.
Keramika Chlumčany: Lösch – Milota, Lenk, Šmíd, Hrdlička, Nohava, Tomášek, Tisot, Havlíček (69. Fleissig), Voller, Šimána. Trenér: Jiří Roud.
HR: Bureš, as. Fillinger a Pressl. ŽK: 4:2. Diváků: 80.