Slavie Vejprnice – Jiskra Domažlice 2:1 (2:0)
Domácí se prosadili hned ve 3. minutě, když se po kopu od rohového praporku prosadil Mašek – 1:0. Rychlý úspěch Slavii povzbudil. O čtyři minuty později se dostal do šance Kristl, ale brankář Jiskry Krutina jeho střelu vytlačil na roh. Po něm se dostal k hlavičce Bernard, ale mířil vedle. Pak se hra začala pomalu vyrovnávat a také Jiskra se dostávala na dostřel soupeřovy branky, Mothejzík však střílel mimo. Ve 21. minutě Buršík vysunul ideálně Kneblíka, ale jeho střelu vytlačil gólman Vejprnic na roh. Po hluché desetiminutovce, kdy se hrálo bez šancí mezi vápny, vystřelil ve 38. minutě z třiadvaceti metrů Hlaváč, ale nádherná rána bohužel skončila na břevně. O minutu déle střílel nepřesně Tumpach. V době, kdy vyrovnání viselo na vlásku, udeřilo na opačné straně. Po centru z levé strany propadl míč až k volnému Filipovi a ten zvýšil náskok Slavie – 2:0.

Do druhé půle vlétla lépe Jiskra, ale protože Slavia dobře bránila, nedostávala se do blízkosti branky, a tak zkoušela střílet ze střední vzdálenosti. Jenomže pokusy Buršíka, Tumpacha či trestný kop Zimy byly nepřesné, nebo je obránci zblokovali. Jiskra se zaslouženého snížení dočkala v 68. minutě, když si dlouhý nákop Zimy zpracoval Tumpach a utěšenou střelou z pětadvaceti metrů utkání zdramatizoval. Slavia sice dokázala v 74. minutě vstřelit branku, ale pro ofsajd ji v tu dobu nepřesný sudí neuznal. Od té doby měla Jiskra hru ve své moci, do pokutového území Vejprnic létal jeden centr za druhým, ale vysocí obránci si poradili. V zahuštěném prostoru velkého vápna Jiskře kombinace nevycházela tak, jak by si představovala. V závěru byli ještě po vzájemné potyčce vyloučeni domácí Mašek a hostující Tumpach.

Vejprnická Slavia tak odrazila nápor Domažlic, které na ni nyní v tabulce ztrácí pět bodů. Ve čtvrtek 8. května jedou mladí Chodové do Horažďovic, v sobotu pak v pátém zápase během čtrnácti dnů hostí od 10.00 hodin Stříbro.⋌(for)

Ohlasy po utkání:

„Do utkání jsme nastupovali bez zraněných Strnada, Stróže, Kohouta a vykartovaného Šimůnka. Přesto kluci, kteří je zastoupili, odehráli velmi kvalitní zápas. Sice jsme zaspali úvod, kdy se domácí dostali do vedení, ale pak jsme byli lepší, měli šance, trefili jsme břevno. Bohužel jsme po chybě v závěru poločasu inkasovali podruhé. Druhá půle byla z naší strany velice povedená. Po krásné střele jsme snížili, měli další šance, ale vyrovnat se nám nepodařilo.Také Slavia měla nějaké šance. Zápasu, který se hlavně ve druhé půli moc nevyvedl sudímu, by více slušela remíza. Kluci předvedli velmi kvalitní výkon, za který jsme je i přes prohru pochválili," uvedli trenéři Jiskry k zápasu. ⋌(for)

Domažlice: Krutina – Korelus, Zíma, Hlaváč – Čadek, Hojda – Mothejzík, Kneblík – Nechoďdomů, Tumpach.
Střídali: Žák, Major, Dufek, Dvořák. Trenéři: Steinbrücker, Forro.