Jiskra Domažlice – FK Tachov 6:0 (2:0)
Jiskra vstoupila do zápasu velmi sebevědomě, první šanci však měli hosté, když stoper domácích podklouzl a Marek se sám řítil na Krutinu. Naštěstí netrefil branku. To byla první a také poslední šance hostů v utkání. Domácí měli vývoj pevně ve své moci, ale jako tradičně je zrazovala koncovka. V 8. minutě střílel nepřesně Tumpach, o tři minuty později jej napodobil Buršík. Kneblíka připravil o balon obránce.

Jiskra se zaslouženého vedení ujala v 19. minutě, když po narážečce s Tumpachem skóroval ´malý Mozart´ Buršík – 1:0. Ve 25. minutě měl na kopačkách druhý gól Buršík, ale trefil jen na brankové čáře ležícího hráče hostů. Ve 30. minutě zvýšil po samostatné akci pěknou střelou k tyči Tumpach – 2:0. Pak se nepřesnými střelami projevili Šimůnek a Kohout. Poslední šanci první půle měl na kopačce agilní Tumpach, ale míč netrefil ideálně.

Také druhý poločas byl pod kontrolou Jiskry, byť už si tolik šancí nevytvářela. Tachov se totiž zatáhl do hlubokého bloku a Jiskra se s tím dlouho nedokázala vyrovnat. Pokoušela se o střelbu ze střední vzdálenosti, ale nebyla přesná. S přibývajícím časem tlak domácích sílil,a hostům začal docházet dech. Markantní to bylo od 69. minuty, kdy se pěknou střelou z 18 m trefil Nechoďdomů – 3:0. Za další dvě minuty se důrazem sobě vlastním prosadil Tumpach – 4:0. V 78. minutě se dostal k odraženému míči v pokutovém území Tachova Kohout a nezaváhal – 5:0. Zajatci se na Střelnici neberou, takže v 80. minutě hosté inkasovali ještě jednou. Skvělou jedenáctiminutovku domácích završil Kohout, když dostal ideální přihrávku od Dufka – 6:0. Závěrečných deset minut se jen dohrálo.⋌(for)

Ohlasy po utkání

„I když jsme zvítězili celkem jednoznačně, nemůžeme být s výkonem plně spokojeni. Kluky jsme nabádali, aby soupeře nepodcenili, přesto v hlavách trochu měli, v jaké situaci se Tachov nachází. Proto jsme se nemohli dostat do zápasu, ale po prvním vstřeleném gólu jsme se uklidnili a měli zápas pod kontrolou. Naše vysoké vítězství bylo zcela zasloužené. Nyní nás čeká během čtrnácti dnů pět zápasů. Nejprve v sobotu hostíme Přeštice, poté jedeme třikrát ven, a to do Vejprnic, Rokycan a Horažďovic. Sérii ukončíme doma proti Stříbru," uvedli trenéři Jiskry.

Domažlice: Krutina – Šimůnek, Hlaváč, Zima, Strnad – Kohout, Stróž, Hojda, Kneblík – Buršík, Tumpach. Střídali: Dvořák, Major, Nechoďdomů, Svoboda, Dufek. Trenéři: Forro, Steinbrücker.
Tachov: Benda – Janda, Chlup, Horák, Diviš, Lebeda, Sláma, Marek, Pešek, Kořínek, Blatnický. Střídali: Půža, Dvořák, Beneš, Trejbal.