FK Holýšov – Čechie Příkosice 4:1 (2:1)
Od začátku se hrálo ze strany na stranu a hosté rozhodně nepůsobili odevzdaným dojmem, zejména zkušení Pražák s Vlčkem zlobili, ale výsledkem dlouho nebylo nic, kvůli čemu by se Míčka zpotil. Domácí vyráželi do nebezpečných protiútoků a byli vůči brance nebezpečnější. Hned třetí brejk jim vyšel, když si ve 12. minutě Vraštil vyměnil míč se Šobrem, nalevo našel Vítka, pro něhož bylo snadné trefit odkrytou bránu – 1:0.

Po čtvrthodině hry domácí předvedli pěknou kombinaci ze středu na stranu, odkud si našlápl Vítek, obešel obránce, ale pálil mimo. Hosté byli za svůj neodevzdaný výkon odměněni ve 22. minutě, kdy dostali míč na Vlčka, ten v malém vápně způsobil závar a trefil ruku Majláta, který se snažil v pádu zabránit gólu. Nařízený pokutový kop Vlček proměnil – 1:1. Domácí vytušili, že zadarmo nic nedostanou, a tlačili se do zakončení. Technickou střelou to zkoušel Chvojka, po něm pálil tvrdě Šobr, ale Vaník v bráně Čechie držel akcie hostů. Aktivita domácích vyústila v druhý gól o deset minut později, kdy přízemní střelou zvýšil na 2:1 agilní Vraštil. Dvě minuty před koncem poločasu mohli domácí rozhodnout, ale toho, že hosté náhle v očekávání hvizdu sudího přestali hrát, nevyužili.

Kdo čekal, že Holýšov do druhého poločasu vlétne a načatého soka dorazí, mýlil se. Míč většinou drželi hosté a domácí bránili. Až v 54. minutě našel domácí špílmachr Šobr nádherně Vrbu, jeho únik do sóla však zastavil zdvižený praporek pomezního pro ofsajd. O osudu utkání rozhodla 60. minuta. Domácí Chvojka pronikl do šestnáctky, byl podražen, ještě však stačil posunout míč na Vítka, který skóroval dřív, než mohl sudí Kastl odpískat pokutový kop – 3:1.

V 74. minutě se hosté nadechli k poslednímu vzdoru. Domácí obrana zaspala a Míčka jen s velkou námahou vyrazil Papáčkovu hlavičku k tyči. Z protiútoku pláchl po lajně Vraštil, pronikl do vápna a na zadní tyči našel Vítka, který zkompletoval svůj hattrick – 4:1. Vítek mohl svůj střelecký účet ještě rozšířit. Gól, který vstřelil v 87. minutě, mu ´sebral´ pomezní údajně pro ofsajd. V poslední minutě se vydal Trhlík předvést Vaníkovi svůj chrup obměněný po ráně od Hrušky ve Stodu, místo gólu nezištně nahrál Vítkovi, mladý kanonýr však tisíciprocentní šanci zahodil a tak si sto devadesát diváků jen povzdechlo.

Holýšov: Míčka – Tyr, Trhlík, Vrba, Vítek, Šobr, Majlát, Vraštil, Chvojka, Šimka, Lukáš. Na střídání: Kraus, Zaruckij, Jeniš. Trenér: Teršl.
Příkosice: Vaník – Šefl, Papáček, Pleticha, Pražák, Komanec, Kohout, Kotnauer, Vlček, Spěváček, Marek. Na střídání: Gosza, Votípka, Lisý, Šlajch. Hr. trenér: Pleticha.
Branky: 12., 60. a 75. Vítek, 38. Vraštil – 22. Vlček z PK. HR: Kastl. Diváků: 190. ⋌(zav, tau)