„Bude to pro nás velmi těžké utkání, protože máme velké problémy se sestavou. Záleží tedy, zda nám plzeňská Viktorie pustí na víkend nějaké hráče, a to především gólmana, protože jednička Vild je až do konce sezony mimo," vysvětluje asistent trenéra Rokycan Václav Procházka.

„Chceme přesto urvat tři body, protože poslední domácí zápas se nám hrubě nepovedl a s Milevskem jsme pouze remizovali. Snad tedy odčiníme poslední zaváhání a vyhrajeme," říká Procházka.

I Dynamo by rádo v derby uspělo a pokračovalo tak ve skvělé jarní jízdě. Naposledy Petřínští zdolali Čížovou 3:1.

„Jsem rád, že se nám již vyprazdňuje marodka, protože Peterka i Meszáros již trénují," těší trenéra Dynama ZČE Plzeň Petra Kurala návrat zraněných hráčů.

„Chceme v Rokycanech něco uhrát. Jim se sice v posledních utkáních příliš nedařilo, ale jejich mužstvo má přesto velkou sílu na všech postech. Pro nás to tak bude jeden z těžších zápasů a navíc je to derby," dodává Kural.

Divize, program 26. kola: Hořovicko – Benešov 
(SO 17.00), Táborsko B 
– Č. Krumlov (NE 10.15), Cheb – Milevsko (SO 17.00), N. Ves – Písek (SO 10.15), Rokycany – ZČE Plzeň (SO 15.00, rozh. Vrzal), Čížová – Tachov (SO 17.00, Vodrážka), Zličín – Doubravka (SO 10.30, Myška), Jindřichův Hradec – Sušice (NE 17.00, Hocek, Vajgar).