Štěchovice – Domažlice 1:1 (0:0) na PK 3:5
Hned v úvodu zahrozili domácí, ale francouzský útočník Tamou si dobře nezpracoval balon. Hosté hrozili ze standardek. Těch se ujímal zkušený Horváth, který hledal vysoké spoluhráče, hlavně Brauna. Ten se však v 5. minutě srazil s Bustou a za pár minut musel střídat.

V 18. minutě se před brankářem Jiskry Ticháčkem objevil Drobílek, ale skončilo to rohem. O čtyři minuty později na druhé straně trefil Mužík břevno Sňozíkovy brány. Domácím se na malém hřišti dařilo pokrývat hráče soupeře, sami podnikali rychlé brejky. Po půlhodině se Tamou prokličkoval přes několik obránců, ale zakončit nedokázal. Ve 38. minutě domácím zatrnulo, když Busta odhlavičkovával balon do zámezí a jen těsně mimo vlastní bránu. Do kabin se šlo za nerozhodného stavu 0:0.

Vstup do druhé půle vyšel Štěchovicím na jedničku. Po několika vteřinách dostal Říha pěknou přihrávku a tváří v tvář obstřelil Ticháčka – 1:0. Za další dvě minuty mohlo být ještě hůř, ale Tamou z úhlu trefil pouze boční síť. V 50. minutě si několikrát narazil balon Horváth a umístěnou střelou protáhl Sňozíka. Další šanci host měl Došlý, ale jeho dělovka skončila mimo bránu. Domažlice ve snaze vyrovnat získaly postupně mírně navrch, z čehož vytěžily penaltu, když balon ve vápně trefil ruku Busty. Mužík se nemýlil – 1:1.

Po vyrovnání dostala hra ještě větší spád, dojem kazily jen občasné nepřesnosti ve hře obou týmů. V polovině druhého poločasu se předvedl domácí Hřebeček několika narážečkami. Hosté odpověděli rázně, Mužík a Došlý měli na kopačkách druhý gól, oba pokusy však zkušeně zneškodnil Sňozík ve spolupráci s obranou. Už se zdálo, že zápas v poklidu dojde k penaltám, ale přišla 87. minuta – v domácí šestnáctce došlo ke strkanici a rozhodčí Drábek rozehrál karetní mariáš, čistou červenou kartu viděl Müller s Došlým, se žlutým trestem odešel původce rozruchu Bárta. Nastavovalo se pár vteřin, po základní hrací době zápas skončil 1:1.

Na řadu přišly penalty. V první sérii se prosadil Busta i Mužík. Druhá série byla opět pro oba úspěšná, prosadil se Říha i Roubal. Ve třetí sérii se prosadil hostující Špírek, za vyrovnával Jakobovský. Osudná byla čtvrtá série, za velkých ovací publika penaltu proměnil Horváth, ale domácímu Ciencialovi se kop nepovedl. O výhře Domažlic v rozstřelu a zisku druhého bodu rozhodl Javorský, který v páté sérii proměnil a stanovil výsledek na 3:5.

Ohlasy po utkání:

Trenér Stanislav Purkart, TJ Jiskra Domažlice: „Utkání mělo očekávaný průběh. Byl to boj, kdy domácí poctivě bránili a rvali se zuby nehty. Krátce po změně stran jsme si bohužel nepohlídali brejk a dostali gól. Poté jsme ale měli převahu a přicházely i šance. Tlak vyústil v penaltu, kterou proměnil Petr Mužík. V závěru už byla hra nervózní z obou stran. Nikdo nechtěl udělat chybu. To vyvrcholilo šarvátkou, po které Petr Došlý viděl červenou kartu. Vyloučen byl i domácí Müller. Dva body bereme. Vzhledem k průběhu utkání je to spravedlivý výsledek. Bohužel utkání kvůli zranění nedohráli stoper Ludvík Tůma a záložník Milan Braun. Stopku za utkání na Vyšehradě má navíc stále Luděk Leitl, fit není ještě ani Ondřej Chocholoušek. Do dalšího utkání s Benešovem tak budeme mít co dělat, abychom poskládali sestavu."

FK TJ Štěchovice: Sňozík – Švejda, Busta, Müller, Novák – Hudec (62. Baubín), Jakobovský, Hřebeček, Drobílek (90+1. Cienciala) – Tamou (90+1. Soukup), Říha. Trenér: Hruška.
Jiskra Domažlice: Ticháček – Tůma (66. Špírek), Bauer, Mužík, Braun (9. Javorský), Bárta, Horváth, Roubal, Hrubý, Došlý, Hošek. Trenér: Purkart.
Branky: 46. Říha – 58. Mužík z PK. ŽK: (45. Novák – 87. Bárta). ČK: 1:1 (87. Müller – 87. Došlý). HR: Drábek – Starý, Fojtík. DS: Andrejs. Diváků: 190. ⋌(tau, km)