ČFL: Jiskra v Králově Dvoře neuspěla

Domažlice – Domažlická Jiskra ve 27. kole zajížděla do Králova Dvora, kde přes dobrou hru nezískala ani bod.

12.5.2014

Z utkání domažlické Jiskry s FK Králův Dvůr.Foto: Deník/ Václav Tauer

Králův Dvůr – Domažlice 3:1

Lepší nástup do utkání měli domácí fotbalisté, kteří šli ve 22. minutě do vedení díky brance Duška. Hubený náskok domácím ale dlouho nevydržel. Po půlhodině hry se k balonu ve dostal domažlický Dvořák a vyrovnal na 1:1.

Ve druhém poločase se už ale trefovali jen domácí. V 67. minutě vrátil vedení na stranu Králova Dvora Bálek. V 83. minutě navíc třetí gól přidal Procházka a bylo rozhodnuto. Jiskra padla v Králově Dvoře o dvě branky.

„Naše klasické venkovní utkání. Nebyli jsme horší, ale nedáváme branky," řekl kouč Jiskry Stanislav Purkart.

Poločas: 1:1. Branky: 22. Dušek, 67. Bálek, 83. Procházka – 32. Dvořák. ŽK: 3:2. ČK: 0:0. Rozhodčí: Jedlička – Teuber, Kyncl. Diváci: 350.
Domažlice: Ticháček; Pokrovskij, Bauer, Braun, Bárta – Leitl (84. Daniel), Javorský (82. Vojtko), Pyrka, Kasýk (74. Bezděk) – Petráček, Dvořák.

18. Strakonice⋌ 28  3  5 20 27:74 14

Ostatní výsledky 27. kola: Horní Měcholupy- Admira Praha 2:4 (1:2, 43. Holík, 52. Suk – 13. Červenka, 44. Vosický z PK, 51. Majer, 57. Snop), Strakonice – Zápy 1:7 (0:2, 60. Havelka – 30. Svoboda, 36. z PK, 53., 64., 82 z PK Kalivoda, 76. Glasnovič, 90. Chrobák), Chrudim – Kolín 0:3 (0:1, 15. Štoček, 84. Biško R., 86. Štoček), Kunice – Roudnice n. L. 3:0 (1:0, 4. Ilko, 70., 84. Božić), Sparta Praha B – Jirny 2:1 (1:1, 9., 86. Konaté – 36. Kincl z PK), Meteor Praha – Převýšov 3:3 (2:0, 19., 24. z PK, 76. Fíček – 49. Kučera, 52. Jarkovský, 53. Zorvan), Karlovy Vary – Čáslav 4:1 (2:0, 2. Tůma, 4. Geňo, 52. Hruška, 84. Benda – 86. Rozsíval z PK), Štěchovice – Chomutov 0:0 (0:0).