Jiskra Domažlice – SK Převýšov 1:0 (0:0)
Zápas zahájili lépe domácí a celý první poločas byli aktivnějším mužstvem. Z jejich převahy však vzešla pouze jedna tutovka ve 37. minutě, kdy Leitl oslovil nabíhajícího Bártu, ten se dostal tváří v tvář Zavřelovi, ale jeho střelu z 16 metrů stačil hostující gólman reflexivně vyrazit a zmařil tak největší šanci domácích. Protože ze dvou předešlých slibných situací Jiskry ´nezapršelo´, stejně jako se neujal žádný ze střeleckých pokusů hostů, zamířily o přestávce oba celky do kabin za nerozhodného stavu.

Úvod druhého poločasu se odehrál v režii hostů, ale kromě několika náznaků a nevydařených střel nedokázali vyzrát na domácího gólmana Ticháčka. Ve 49. minutě domácí odvrátili centr Josefa Dvořáka na roh, a poté zblokovali střelu Bláhy zpoza šestnáctky. Domažličtí se prezentovali pouze Dirnbekovou střelou z 18 metrů, kterou Zavřel zneškodnil, a teprve po nevydařeném centru hostujícího Bláhy se postupně dostávali do hry, aby se opět chopili na chvíli iniciativy, o kterou se pak do konce zápasu se soupeřem přetahovali. Domácí, vědomi si nepřítomnosti režiséra hry Mužíka, se snažili tvrdošíjně posílat vysoké míče na jediného útočníka Dvořáka, ale ve vzduchu kralovali hostující zadáci, takže tudy cesta nevedla. V 64. minutě napřáhl z 18 metrů domácí Braun, hostující gólman stačil míč jen vyrazit před sebe, ale střelu tísněného Dvořáka již bezpečně zachytil. Poté se opět dirigentské taktovky chopili hosté, ale Kouřil, který se po Bláhově centru dostal u vzdálenější tyče k míči, zamířil z úhlu nepřesně, a když pak Kouřil oslovil našlápnutého Bláhu, vypadalo to pro domácí zle, ale nakonec jej stačili zadáci v poslední chvíli zastavit. Pak zase hráli domácí a v 75. minutě se zlobili na rozhodčího Drábka, že neodpískal zákrok na pronikajícího Leitla v pokutovém území.

Když už se partie blížila k remíze, zastavil v 81. minutě hostující Jarkovský nedovoleně pronikajícího domácího hráče, kterým byl Pokrovskij, a z nařízeného pokutového kopu zajistil Braun všechny body pro Jiskru – 1:0. Hosté vrhli vše do útoku, ale tr. kop Urbance domácí zadáci odvrátili a když následně vznikl před Ticháčkem obrovský závar trefili převýšovští dokonce levou tyč domažlické branky a jen následně odpískaný ofsajd vysvobodil domácí z nebezpečné situace. Poslední tečku zápasu udělal domácí Kasýk, jehož střela po akci Libora Bláhy skončila po teči hostujícího zadáka mimo branku. Ošklivou kaňkou zápasu bylo nakopnutí domácího Kasýka převýšovským Kučerou v přerušené hře, za což uviděl v nastaveném čase delikvent z rukou hlavního sudího červenou kartu. ⋌(vok)

Ohlasy po utkání:

Stanislav Purkart, trenér Domažlic: „Myslím, že to bylo vyrovnané utkání. V prvním poločase jsme ale měli více ze hry. Byli jsme aktivnějším týmem a vytvořili jsme si převahu. V obranné fázi to bylo dobré, soupeře jsme prakticky nepustili do žádné šance nebo většího ohrožení branky. Na druhou stranu jsme se ale i my těžko prosazovali. Krátce před poločasem šel sám na brankáře Jiří Bárta, a i pod tlakem dokázal zakončit. Bohužel trefil jen gólmanovu nohu. Ve druhé půli jsme chtěli pokračovat v tempu a způsobu hry jako v prvním poločase. Bohužel do ní aktivněji vstoupili hosté. Dvacet minut měli převahu. Poté jsme však hru naštěstí vyrovnali a šli jsme za vítězstvím. Chodili jsme důrazně do vápna, díky čemuž jsme nakonec kopali penaltu. Z té se zrodilo jednobrankové vítězství. Nyní nás čekají hned tři venkovní utkání v řadě. To první v Kunicích je na pořadu už tuto středu, kdy se předehrává kompletní 33. kolo ČFL."

Jan Kraus, trenér Převýšova: „V první půli se nám vůbec nedařila kombinace, prohrávali jsme většinu soubojů a prakticky jsme se nedostali do zakončení. Do druhé části jsme vstoupili lépe, převzali jsme aktivitu a vytvořili jsme si několik brankových příležitostí, které jsme bohužel neproměnili. Domácí tak v 82. minutě rozhodli zápas z penalty."

Známky experta Deníku 

(1 nejlepší – 5 nejhorší): Ticháček (2) - Pyrka (3), Růžička (2), Bauer (2), Pokrovskij (1), Leitl (2), Vojtko (3), Dirnbek (3), Bezděk (3), Braun (3), Bárta (2), Dvořák (3).

Jiskra Domažlice: Ticháček – M. Pyrka, Růžička, Bauer, Pokrovskij – Leitl (90. Bláha), Dirnbek (78. Kasýk, 94. Buršík), Vojtko (68. Bezděk), Braun, Bárta (87. Waldmann) – Dvořák. Trenér: S. Purkart.
SK Převýšov: Zavřel – Doležal (83. Hofman), Jarkovský, Hock, Kouřil – J. Bláha (70. Veselka), Kopáč, Jan Dvořák, Zorvan (61. Kučera), Urbanec – Josef Dvořák (61. Sedláček). Trenér: J. Kraus.
Branka: 82. Braun z PK. HR: Drábek – Dujsík, Vodrážka. ŽK: 3:4. ČK: 0:1 (93. Kučera). Diváků: 220.