Domažlice /FOTOGALERIE/ – Pět branek padlo v utkání 28. kola ČFL mezi domácími Domažlicemi a Meteorem Praha.Jiskra v utkání tahala delší konec a urvala tři body.

18.5.2014

Z utkání fotbalistů Jiskry s Meteorem.Foto: Deník/ Václav Tauer

Domažlice – Meteor 3:2

Do utkání oba týmy vstoupily hodně zostra. Již ve 4. minutě se totiž po rohovém kopu zápasu trefil hlavou domácí Dvořák. Vedení ale Jiskře dlouho nevydrželo.

Hned o minutu později totiž na 1:1 srovnal dorážkou z malého vápna Jan Fíček a začínalo se od znovu.

Jiskra v dalších minutách na hřišti dominovala. Chodové svoji aktivitu dokázali i brankově vyjádřit, když ve 42. minutě strhl vedení na stranu domácích svou druhou brankou Dvořák.Domažlice tak po poločase vedly 2:1.

Zlomové okamžiky zápasu poté přišly po hodině hry. V 62. minutě Meteor podruhé srovnal, když se prosadil Kuklys.
Uběhla ale jen jedna minuta a Jiskra se radovala potřetí. Na 3:2 upravil střelou k tyči Milan Braun.

Chodové vedení udrželi až do konce utkání a berou vítězství. „Utkání jsme potřebovali zvládnout, což se podařilo. Jsme spokojeni," řekl kouč Jiskry Stanislav Purkart.

Report z utkání, ohlasy a hodnocení výkonu hráčů Jiskry najdete v pondělním vydání Domažlického deníku!

Poločas: 2:1. Branky: 4., 42. Dvořák, 63. Braun – 5. Fíček, 62. Kuklys. ŽK: 3:2. ČK: 0:0. Rozhodčí: Kožár – Štryncl, Šlapák.
Domažlice: Ticháček – Pokrovskij, Bauer, Braun (90. Mužík), Bárta – Leitl (88. Kasýk), Bezděk (89. Šot), Javorský, Pyrka – Dvořák.

Ostatní zápasy 28. kola:
Chomutov – Kunice 2:0 (0:0, 53. z PK, 57. Pikl), Roudnice n. L. – Karlovy Vary 2:1 (0:1, 53. Petrášek, 76. Šraga – 33. Geňo z PK), Převýšov – Strakonice 3:0 (2:0, 35. Kouřil, 41. Sixta, 54. Kopáč), Admira Praha – Štěchovice 3:3 (2:2, 15. Mošna, 31. Zahálka, 62. Liška – 6. Pavlík, 38. Novák, 78. Švejda), Čáslav – Chrudim (Ne 17.00), Kolín – Králův Dvůr (NE 17.00), Zápy – Sparta Praha B (NE 17.00), Jirny – Horní Měcholupy (NE 17.00).

18.5.2014

SERVIS

Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství - Zemědělství, lesnictví a vodní hospodářství 25 000 Kč

Chovatelé hospodářských zvířat (kromě drůbeže) Stájník. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Požadujeme řidičský průkaz sk. B+T., Nabízíme: podnikové stravování, možnost ubytování, Pracovní doba: 2:00-10:00 hod., 14:00-22:00 hod.. Pracoviště: Agro staňkov a.s., Plzeňská, č.p. 350, 345 61 Staňkov. Informace: Petr Weber, +420 602 124 496.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič vysokozdvižných vozíků 24 000 Kč

Řidiči vysokozdvižných vozíků Řidič VZV. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 24000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Náplň práce: vykládka a nakládka kamiónů, vyskladňování a naskladňování zboží, manipulace s VZV, obsluha provozu, spolupráce na interní logistice. Požadujeme: praxi s řízením VZV podmínkou, platný průkaz VZV, časovou flexibilitu, zaměstnavatel si může vyžádat doložení výpisu z Rejstříku trestů, zkušenosti s prací ve skladu vítány, Nabízíme: plný pracovní úvazek s prodloužením pracovního poměru na neurčito, mzdu 20.000 Kč + 20% prémie, další zaměstnanecké benefity až 2.500 Kč, stravenky, 5 týdnů dovolené, Nutno vyplnit dotazník v místě sídla společnosti či zaslat profesní životopis na i.fainova@sigloch.cz. Pracoviště: Sigloch distribution k.s.., Průmyslová, č.p. 290, 346 01 Horšovský Týn. Informace: Ivana Fainová, +420 373 738 812.

Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 25 000 Kč

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) Zedník. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Předem nutný telefonický kontakt., Vhodné pro zájemce z Kolovče a blízkého okolí., Zručnost a spolehlivost., Mzda 25.000 Kč + prémie. Pracoviště: Kartep s.r.o., 345 62 Holýšov. Informace: Lukáš Krechler, +420 606 112 809.

Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 17 000 Kč

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) zedník. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: Požadujeme: řid. průkaz sk. B výhodou, svářečský a strojní průkaz výhodou, technickou a manuální zručnost, vyučení v oboru nebo praxe min. 3 roky v oboru, Nabízíme: stravování. Pracoviště: Stafiko stav s.r.o., Petrovická, č.p. 283, 344 01 Domažlice 1. Informace: Zbyněk Štuiber, +420 607 192 707.

Ilustrační foto policie

Mladík mařil výkon, usedl za volant i přes udělenou sankci

Restaurace U Votrubů. Město budovu koupilo tak, jak je.  Zatím je však zavřená.

Kdyňští chtějí zachovat restauraci v centru

S šedesáti kily na Sněžku a Nazareth s Masarykem v Havířově: videa víkendu

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 16. až 17. června 2018.

Identikit pomohl dopadnout zloděje

Postřekov – V roce 2016 vpadl do rodinného domu v Postřekově zloděj, který z obývacího pokoje sedmasedmdesátiletého muže ukradl finanční hotovost ve výši 46 tisíc korun.

Libkov – Probíhající stavební práce na výstavbě nového chodníku v Libkově se během několika posledních dnů razantně posunuly blíže ke konci.