Domažlice – Meteor 3:2

Do utkání oba týmy vstoupily hodně zostra. Již ve 4. minutě se totiž po rohovém kopu zápasu trefil hlavou domácí Dvořák. Vedení ale Jiskře dlouho nevydrželo.

Hned o minutu později totiž na 1:1 srovnal dorážkou z malého vápna Jan Fíček a začínalo se od znovu.

Jiskra v dalších minutách na hřišti dominovala. Chodové svoji aktivitu dokázali i brankově vyjádřit, když ve 42. minutě strhl vedení na stranu domácích svou druhou brankou Dvořák.Domažlice tak po poločase vedly 2:1.

Zlomové okamžiky zápasu poté přišly po hodině hry. V 62. minutě Meteor podruhé srovnal, když se prosadil Kuklys.
Uběhla ale jen jedna minuta a Jiskra se radovala potřetí. Na 3:2 upravil střelou k tyči Milan Braun.

Chodové vedení udrželi až do konce utkání a berou vítězství. „Utkání jsme potřebovali zvládnout, což se podařilo. Jsme spokojeni," řekl kouč Jiskry Stanislav Purkart.

Report z utkání, ohlasy a hodnocení výkonu hráčů Jiskry najdete v pondělním vydání Domažlického deníku!

Poločas: 2:1. Branky: 4., 42. Dvořák, 63. Braun – 5. Fíček, 62. Kuklys. ŽK: 3:2. ČK: 0:0. Rozhodčí: Kožár – Štryncl, Šlapák.
Domažlice: Ticháček – Pokrovskij, Bauer, Braun (90. Mužík), Bárta – Leitl (88. Kasýk), Bezděk (89. Šot), Javorský, Pyrka – Dvořák.

Ostatní zápasy 28. kola:
Chomutov – Kunice 2:0 (0:0, 53. z PK, 57. Pikl), Roudnice n. L. – Karlovy Vary 2:1 (0:1, 53. Petrášek, 76. Šraga – 33. Geňo z PK), Převýšov – Strakonice 3:0 (2:0, 35. Kouřil, 41. Sixta, 54. Kopáč), Admira Praha – Štěchovice 3:3 (2:2, 15. Mošna, 31. Zahálka, 62. Liška – 6. Pavlík, 38. Novák, 78. Švejda), Čáslav – Chrudim (Ne 17.00), Kolín – Králův Dvůr (NE 17.00), Zápy – Sparta Praha B (NE 17.00), Jirny – Horní Měcholupy (NE 17.00).