Domažlice /FOTOGALERIE/ – Pět branek padlo v utkání 28. kola ČFL mezi domácími Domažlicemi a Meteorem Praha.Jiskra v utkání tahala delší konec a urvala tři body.

18.5.2014

Z utkání fotbalistů Jiskry s Meteorem.Foto: Deník/ Václav Tauer

Domažlice – Meteor 3:2

Do utkání oba týmy vstoupily hodně zostra. Již ve 4. minutě se totiž po rohovém kopu zápasu trefil hlavou domácí Dvořák. Vedení ale Jiskře dlouho nevydrželo.

Hned o minutu později totiž na 1:1 srovnal dorážkou z malého vápna Jan Fíček a začínalo se od znovu.

Jiskra v dalších minutách na hřišti dominovala. Chodové svoji aktivitu dokázali i brankově vyjádřit, když ve 42. minutě strhl vedení na stranu domácích svou druhou brankou Dvořák.Domažlice tak po poločase vedly 2:1.

Zlomové okamžiky zápasu poté přišly po hodině hry. V 62. minutě Meteor podruhé srovnal, když se prosadil Kuklys.
Uběhla ale jen jedna minuta a Jiskra se radovala potřetí. Na 3:2 upravil střelou k tyči Milan Braun.

Chodové vedení udrželi až do konce utkání a berou vítězství. „Utkání jsme potřebovali zvládnout, což se podařilo. Jsme spokojeni," řekl kouč Jiskry Stanislav Purkart.

Report z utkání, ohlasy a hodnocení výkonu hráčů Jiskry najdete v pondělním vydání Domažlického deníku!

Poločas: 2:1. Branky: 4., 42. Dvořák, 63. Braun – 5. Fíček, 62. Kuklys. ŽK: 3:2. ČK: 0:0. Rozhodčí: Kožár – Štryncl, Šlapák.
Domažlice: Ticháček – Pokrovskij, Bauer, Braun (90. Mužík), Bárta – Leitl (88. Kasýk), Bezděk (89. Šot), Javorský, Pyrka – Dvořák.

Ostatní zápasy 28. kola:
Chomutov – Kunice 2:0 (0:0, 53. z PK, 57. Pikl), Roudnice n. L. – Karlovy Vary 2:1 (0:1, 53. Petrášek, 76. Šraga – 33. Geňo z PK), Převýšov – Strakonice 3:0 (2:0, 35. Kouřil, 41. Sixta, 54. Kopáč), Admira Praha – Štěchovice 3:3 (2:2, 15. Mošna, 31. Zahálka, 62. Liška – 6. Pavlík, 38. Novák, 78. Švejda), Čáslav – Chrudim (Ne 17.00), Kolín – Králův Dvůr (NE 17.00), Zápy – Sparta Praha B (NE 17.00), Jirny – Horní Měcholupy (NE 17.00).

18.5.2014

SERVIS

Ostatní - Písaři Zapisovatel/ka u soudu. Požadované 14 800 Kč Písaři Zapisovatel/ka u soudu. Požadované vzdělání: úsv. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14800 kč, mzda max. 20150 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Střední škola s maturitou, nejlépe ekonomického směru., ZNALOST PSANÍ NA POČÍTAČI A PSACÍM STROJI VŠEMI DESETI !!!, , znalost práce na PC NUTNÁ !!!, Benefity: odměny, přiznání osobního příplatku po zkušební době, stravenky.. Pracoviště: Okresní soud domažlice, Paroubkova, č.p. 228, 344 01 Domažlice 1. Informace: Alena Salvová, +420 377 867 807,737 247 106. Výroba - Výroba Kvalitáři a testovači výrobků 21 000 Kč Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) Kontrolor výroby. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21000 kč, mzda max. 28000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: SŠ nebo vyučen, orientace ve výkresové dokumentaci, spolehlivost, přesnost, samostatnost,25 dní dovolené, dotované stravování, příspěvek na životní nebo penzijní připojištění. Pracoviště: Rosenberg s. r. o., 345 34 Klenčí pod Čerchovem. Informace: Marcela Karabinová, +420 379 775 825. Výroba - Výroba Montážní dělník 12 200 Kč Montážní dělníci výrobků a zařízení manipulant, montážní dělník. Požadované vzdělání: bez vzdělání. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Agenturní zprostředkování - stauner palet s.r.o., Nutný telefonický kontakt - 9,00 - 16,30 hod.. Pracoviště: B.f.kontakt plzeň s.r.o. - agenturní zprostředkování stauner palet s.r.o., 345 01 Mrákov. Informace: Jiřina Marková, +420 734 208 512. Výroba - Výroba Montážní dělník 14 500 Kč Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů dělník/ce v papírenském průmyslu. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14500 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: Požadujeme: manuální zručnost, spolehlivost, odpovědnost, Nabízíme: dobrý pracovní kolektiv, zvláštní prémie, podnikové stravování, dovolená navíc., Práce vhodná pro ženy.. Pracoviště: Fasko kdyně, s.r.o., Nádražní, č.p. 238, 345 06 Kdyně. Informace: Dufková Renata, +420 776 242 445.

Klenčí potvrdilo pozici lídra tabulky, vítězství zajistil čtyřmi trefami

Horšovský Týn se utká s Klenčím o první místo

Moře gólů, střídání gólmanů a vítězství Plzně. To bylo derby

Plzeň – Už to trvalo dlouho. Od 21. října, kdy hokejová Škoda Plzeň na domácím ledě naposledy skolila soupeře. Pak pětkrát nic, až v neděli.

-

Posila Kovář rozhodl a Škoda urvala v Litvínově výhru v nájezdech

Litvínov, Plzeň – Plzeňská Škodovka předtím v hokejové extralize prohrála doma s Třincem a ztracené body chtěla získat zpět v Litvínově.

Viktoria zaskočila v úvodu Zlín a bere tři body

Zlín, Plzeň – Fotbalisté Viktorie Plzeň v osmnáctém kole FORTUNA:LIGY zvítězili na hřišti Zlína 2:0. Utkání Západočeši rozhodli v úvodních osmi minutách góly Chorého a Kovaříka.

Příliš tvrdá ocel. Škodovka na lídra nestačila

Plzeň – Hokejisté Škody Plzeň padli v nedělním utkání 24. extraligového kola doma s Třincem 1:4 a nenavázali tak na páteční výhru v Hradci Králové. Naopak lídr soutěže slavil desáté vítězství v řadě a Indiánům oplatil porážku z utkání na vlastním ledě.