Jiskra Domažlice A – Sparta Praha B 0:2 (0:1)
Smutným hrdinou zápasu byl navrátilec do sestavy po zranění Petr Mužík. V 7. minutě jej hostující Breda připravil o míč, centrem našel Karafiáta, který hlavičkou z osmi metrů nedal Ticháčkovi šanci – 0:1. Domácí mohli vyrovnat ve 13. minutě, ale Dvořákovu hlavičku po centru M. Pyrky vytlačil Kotěra na roh. Těch Jiskra za první půli zahrávala dvanáct oproti dvěma hostů, ani z jednoho ale nedokázala skórovat. Při Bauerově hlavičce se dalším dobrým zákrokem blýskl Kotěra, Poté Mužík pálil těsně nad. Ve 27. minutě znovu zahrozili z brejku hosté, ale Vondrovu ránu z úhlu Ticháček vyrazil na roh. Po půlhodině hry našel Mužík z tr. kopu Leitla, který vystřelil zleva ze 14 metrů, ale Kotěra opět výborným zákrokem Spartu podržel stejně jako při gólových hlavičkách Dvořáka a Javorského v závěru půle.

Ve druhém poločasu se hosté soustředili na obranu, z níž vyráželi do brejků, kterých s postupem času přibývalo. Domácí se snažili stereotypně vzduchem hledat Dvořáka, ale sražené balony se často stávaly kořistí důrazně bránících hráčů Sparty. V 69. minutě přetažený Bártův centr zleva vrátil před branku Pokrovskij, jenomže Petráčkovo zakončení přes hlavu bylo efektní, ale neefektivní. V 74. minutě šlápl při zpracování před vlastní šestnáctkou domažlický Bezděk na míč, toho se zmocnil Breda, obešel protihráče, ale jeho střelu ze 14 metrů Ticháček výtečně zachytil. V 86. minutě byl těsně před šestnáctkou Pražanů faulován Kasýk, ale Mužík z trestného kopu branku přestřelil. V nastavení utekl po pravé straně střídající Jakubov, centrem našel volného Miskoviče, který volejem z devíti metrů zvýšil na 0:2.

Dvě stovky diváků se tak po předposledním domácím duelu modrobílých rozcházely k domovům s rozpačitými dojmy. Řadě hráčů Jiskry schází jiskra, trápí je koncovka, protože devět střel a hlaviček na branku a dalších sedm mimo je ze šestnácti rohových kopů a devíti trestných kopů málo.

Hodnocení výkonu hráčů Jiskry: (1 – nejlepší, 5 – nejhorší)

Ticháček (2): dokáže ´servírovat´ lépe a tím pomoci vlastní ofenzivě.
Pokrovskij (3): bojoval, ale dopředu moc nevytvořil, měl zkusit trestňák.
Javorský (3): neudělal výraznou chybu, ale kazil diagonální přihrávky.
Bauer (1): základ defenzivy, ale dral se i dopředu a zakončoval.
Pyrka D. (4): bojovník, ale chyběla kvalita, nezapojoval se do ofenzivy.
Leitl (3): byl málo nebezpečný pro brankáře, vybojovat pět rohů nesmí brát jako úspěch.
Pyrka M. (3): měl podržet míč a přihrát do zakončení, což mu nešlo.
Vojtko (4): dostal šanci, chybělo mu více klidu a lepší přihrávka.
Mužík (4): po zranění hledá formu, ve snaze napravit chybu se zbytečně hrnul na všechny trestňáky.
Bárta (2): byl aktivní, dobré náběhy, ale i on se tentokrát těžko prosazoval.
Dvořák (3): vyhrál spoustu soubojů, ale nedal gól, i když měl tři šance.

Jan Sýkora, Sparta Praha B: „Proti Jiskře jsem hrál už asi potřetí. Od ní je to vždy stejné, dlouhé balony na Frantu Dvořáka a sbírat odražené míče. My jsme chtěli využít zdejšího velkého hřiště, kombinační hrou po zemi si to roztáhnout do stran. Měli jsme za úkol zahustit střed, sbírat tam balony, dávat je za obranu a vyrážet k brejkům. Jeden nám hned na začátku vyšel. Rychlý gól nám pomohl a ovlivnil zbytek utkání. Jinak to z naší strany bylo takové kostrbaté, vše jsme řešili zbrkle, málo jsme drželi míč. Soupeř spoléhal na standardky, kde viděl šanci, protože my jsme všichni vzrůstem hrozně malí. (smích) Jsme rádi, že jsme to poctivě odbránili a konečně to uhráli vzadu s nulou."

Jiskra Domažlice: Ticháček – Pokrovskij, Javorský, Bauer, Pyrka D. – Leitl (68. Bezděk), Pyrka M., Vojtko (59. Petráček), Mužík, Bárta (77. Kasýk) – Dvořák.
AC Sparta Praha B: Kotěra – Krátký (80. Nový), Matějka, Karafiát, Vondra – Reiter, Hašek, Sýkora (88. Miskovič), Breda, Pešek (58. Nečas) – Kerič (56. Jakubov).
Branky: 7. Karafiát, 90. + 1 Miskovič. HR: Jedlička. Bez karet. Diváků: 200. ⋌(tau, vok)