Admira – Domažlice 2:1
Domažlice, za které nastoupila nová posila do obrany, Chorvat Nino Dirnbek, přitom vstoupily do utkání bleskovou brankou.
Ta padla hned ve druhé minutě, kdy do vápna Admiry prošel centrovaný balon. Ten sice žádný z domažlických hráčů zachytit nedokázal, ovšem do vlastní brány si jej srazil Marek Paťha.

Admira mohla vyrovnat po půlhodině hry, kdy se před brankou Jiskry ocitl domácí Vyhnal. Mladý útočník ale na gólmana Ticháčka nevyzrál. Na druhé straně mohl vedení Domažlic zvýšit krátce před odchodem do kabin Petráček. Ani on však neskóroval.

A tak vzali otěže zápasu do svých rukou domácí. V 66. minutě měla Admira výhodu přímého kopu, po kterém se ve vápně hlavou trefil Vosický. Skóre tedy bylo 1:1 a začínalo se od začátku.

Hned o minutu později sice mohl vedení na stranu Domažlic vrátit Bauer, ovšem mířil těsně vedle. Stejně si počínal čtvrthodiny před koncem i Leitl, který spálil stoprocentní šanci.

A tak Pražané udeřili podruhé. V 77. minutě na sebe strhl pozornost aktivní Pavel Vyhnal, který se dostal do brejku a ve své šanci se nemýlil. Admira si vedení do konce utkání dokázala udržet, a Domažlice tak jedou z hlavního města s prázdnou.

Chodové prohráli potřetí za sebou a stále čekají na první jarní vítězství v České fobalové lize.

„Rychlá branka nám paradoxně nepomohla. Byli jsme nervozní a především nám chyběl důraz v osobních soubojích. Musíme více bojovat," řekl po utkání kouč Domažlic Stanislav Purkart.

Poločas: 0:1. Branky: 66. Vosický, 77. Vyhnal – 2. Paťha (vl). Rozhodčí: Berka – Melničuk, Henych. ŽK: 0:1. ČK: 0:0.
Domažlice: Ticháček – Růžička, Bauer, M. Pyrka, Dirnbek – Leitl, Javorský (80. D. Pyrka), Mužík, Braun, Marič – Petráček.

Ostatní výsledky 20. kola ČFL: Čáslav – Zápy 1:0 (0:0, 48. Dolejš), Chomutov – Kolín 3:0 (2:0, 40. Szmek, 45. Čajič, 93. Tafat), Roudnice – Chrudim 2:0 (0:0, 46. Kabele, 50. Kučera) K. Vary – Králův Dvůr 2:1 (0:0, 67. Tůma, 75. Došlý – 50. Franěk), Kunice – Meteor Praha 2:3 (2:1, 23. Kucalas, 28. Fryčer – 27. Minarčík, 51. Míča, 59. Budinský), Štěchovice – Strakonice 1:0 (0:0, 85. Müller), Horní Měcholupy – Sparta Praha B 1:0 (1:0, 38. Opluštil), Jirny – Převýšov (odloženo pro nezpůsobilý terén).