Domažlice – Převýšov 1:0

První poločas souboje mezi tabulkovými sousedy útočné hody nenabídl. Aktivnějším týmem přesto byli domácí. Ojedinělou brankovou příležitost si ve 36. minutě vypracoval domácí Bárta. Toho ale vychytal brankář Zavřel. Úvodní pětačtyřicetiminutovka tak branku nenabídla.

Do druhého poločasu vstoupil lépe Převýšov. Vytvořil si územní převahu a diktoval tempo hry. Jiskra ale postupně zvýšila aktivitu, což přineslo ovoce. V 81. minutě totiž Leitl pronikl středem hřiště do vápna hostí, na jehož hranici byl jedním z obránců poslán k zemi, a sudí Drábek nařídil penaltu. K té se postavil Milan Braun a střelou k levé tyči skóroval.

V závěru byl ještě vyloučen hostující Kučera, a Jiskra tak podruhé za sebou zvítězila. „Svojí aktivitou jsme si šli za vítězstvím," řekl kouč Jiskry Stanislav Purkart.

Poločas: 0:0. Branka: 81. Braun z PK. ŽK: 2:3. ČK: 0:1 (90+4. Kučera). Rozhodčí: Drábek – Dujsík, Vodrážka.
Domažlice: Ticháček – Pokrovskij, Vojtko (70. Bezděk), Bauer, Bárta (86. Waldman)- Leitl, Pyrka, Braun, Dirnberk (77. Kasýk) – Růžička.

18. Strakonice⋌ 23  1  4 18 16:58  7

Ostatní výsledky 23. kola ČFL: Sparta B – K. Vary 5:1 (1:0, 36. Závišek, 56., 67. Pešek, 61. Matějka, 82. Sýkora – 52. Ivasko), H. Měcholupy – Kunice 0:1 (0:0, 68. Fryčer), Chrudim – Jirny 3:1 (3:0, 5. Radouš, 21. Holub, 40. Nadrchal – 58. Kincl), Králův Dvůr – Ad. Praha 2:1 (1:0, 42. Sabou, 69. Bálek – 75. Mošna), Strakonice – Roudnice n. L. 0:5 (0:3, 7. Kučera, 11. Svátek, 36. Šraga, 62. Kabele, 65. Hanuš), Met. Praha – Chomutov 3:1 (1:1, 6. Kuklys, 53. Budínský, 65. Boruta – 11. Pikl), Štěchovice – Čáslav 1:0 (71. Šindelář), Kolín – Zápy 1:3 (12. Sedláček – 29. Topouzis, 52. a 79. Kalivoda). Dohrávka 20. kola: Jirny – Převýšov 4:2.