Roudnice n. L. – J. Domažlice 2:1 (0:0)
Od úvodu se hrál opatrný fotbal, i když pár závarů bylo před oběma brankami k vidění. Jako první zahrozili hosté, po centru z levé strany chyběl Leitlovi jen krůček k tomu, aby dosáhl na míč. Roudnice odpověděla střelou Holuba nad. V 16. minutě hledal domácí Kabele v malém vápně Kalaše, jeho střelu však zblokovali zadáci Jiskry na roh. Aktivnější byli sice svěřenci Zdeňka Haška, ale k přímému ohrožení branky se dlouho nedostali. To na druhé straně vyzkoušel pozornost Pechatého Petráček, který nechal ve 30. minutě vyniknout domácího gólmana podruhé. Ten jeho pokus efektně robinzonádou vyrazil na roh. Po něm pálil těsně mimo tyče Mužík. O tři minuty později roudnický Holub ´vymíchal´ tři protihráče, ale ten poslední stačil jeho přihrávku do ´gólovky´ překazit. Defenziva hostujícího celku stačila zblokovat i pokus Mujagiče. V závěru poločasu o sobě daly vědět i Domažlice. V dobré pozici ale netrefil prostor mezi tyčemi Bauer a po přihrávce Leitla pálil Braun jen do Petráška.

Skóre se poprvé měnilo v 54. minutě, kdy po levé straně unikl Mujagič, v koncovce zachoval chladnou hlavu a po kličce Houdkovi zakončil do prázdné branky – 1:0. Vhodnou příležitost k zakončení prováhal v 65. minutě Křeček, takže druhý gól SK nepřidal, a pokus Kabeleho mířil jen do středu branky. V 70. minutě pronikl po levé straně domácích Petráček, Pechatý mu včasným vyběhnutím zmenšil úhel a nebezpečí zažehnal. Horko bylo roudnickému strážci tyčí i o chvíli později, kdy po rozehraném rohu hlavičkoval opět Petráček mimo. Zatímco penaltový zákrok na domažlického Bártu a ostrý faul na Mužíka v první půli hlavní sudí Vnuk přešel, v 79. minutě viděl nedovolený zákrok na Kalaše a Křeček se z penalty nemýlil – 2:0. V závěru zdramatizoval utkání Daniel Mateusz Pyrka, který unikl po pravé straně a jeho přihrávku před branku si srazil do vlastní sítě roudnický brankář Petrášek – 2:1.

Příští sobotu od 14.30 hodin Jiskra hostí Chomutov.

SK Roudnice nad Labem: Pechatý – Šimkovský, Petrášek, Veselý, Šraga – Mareš (89. Krystan), Křeček – Kabele (90. Kratochvíl), Holub, Mujagič (77. Kučera) – Kalaš (85. Čížek).
Jiskra Domažlice: Houdek – D. Pyrka, Růžička, Bauer, M. Pyrka – Leitl (83. Vojtko), Braun, Javorský (83. Marič), Bárta – Mužík (75. Bezděk), Petráček.
Branky: 54. Mujagič, 79. Křeček z PK – 87. vlastní (Petrášek). ŽK: 1:0 (67. Mareš). HR: Vnuk – Štefan, Hocek. Diváci: 215. ⋌(lpo)