Klatovy – Holýšov 4:0
Klatovy na úvod jarní části soutěže zválcovaly Holýšov. „Byli jsme jednoznačně lepším mužstvem, Holýšov jsme přehrávali v přechodu do útoku. Hosté zlobili až ve druhé půli," glosoval výhru sekretář Klatov Václav Kopřiva.
Poločas: 3:0. Branky: 5. Kadlec, 18. a 43. György, 67. Páleník. Nejlepší hráči: György – Tyr. Rozhodčí: Langmajer. ŽK: 0:3. ČK: 0:1. Diváci: 150.
Klatovy: Herman – Štengl (73. Harant), Cihlář, Janda, Meszáros, György (82. Votípka), Procházka (64. Brož), Sýkora, Páleník, Blažek (30. Rejthar), Kadlec. Trenér: Jakš.
Holýšov: Mata – Tyr, Trhlík, Vrba, Vítek, Šobr (80. Krouc), Majlát, Schamberger, Panuška, (25. Staněk), Vraštil, Lukáš. Trenér: Míčka.

Domažlice B – Vejprnice 0:3
Puhlovského trefa zlomila odpor Benfiky. „Žádnou vyloženou šanci jsme si nevytvořili. Vejprnice šly do vedení šťastnou brankou, která se narodila po zmatku kolem ofsajdu," popsal rozhodující moment sekretář Petr Churý.
Poločas: 0:1. Branky: 45. Puhlovský, 49. Grätsch, 58. Lhotka. Nejlepší hráči: Waldmann – Sulek. Rozhodčí: Mazán. ŽK: 0:1. ČK: 1:1. Diváci: 80.
Domažlice B: Frei – Kalný, Strož, Buršík, Waldmann, Tumpach, Vísner (80. Hlaváč), Šinál, Lešek, Hošek, Kubr. Trenér: Fořt.
Vejprnice: Slováček – Heindl, Havránek, Sulek, Černý (75. Milota), Hora, Lhotka (85. Kuhajda), Kristl (75. Šámal), Grätsch, Puhlovský, Paul. Trenér: Dejmek.

Koloveč – Nepomuk 2:2
„První půle vypadala jako přátelák, hrálo se bez šancí. V závěru měl Pavlík tutovku, ale vyhrát jsme si nezasloužili," zhodnotil sekretář Kolovče Pavel Kruml.
PK: 4:3. Poločas: 0:0. Branky: 60. a 82. T. Došek – 48. Zajíc, 90. Baran. Nejlepší hráči: P. Fillinger – J. Švec. Rozhodčí: Hodek. ŽK: 5:2. Diváci: 190.
Koloveč: P. Fillinger – Bukovský, Tesař, L. Došek, Šimr, Lucák (55. Šperl), Baxa, Černohorský, Duchoň (55. Pavlík), T. Došek, Gabriel. Trenér: Hirschl.
Nepomuk: Wallenfels – Z. Valenta (61. Ticháček), J. Švec, Voráček, M. Švec (75. Váňa), Zajíc, Rous (70. P. Kalabza), Kozák (84. Baran), V. Švec (90. Baroch), J. Viktora, J. Kalabza. Hr. trenér: J. Viktora.

Příkosice – Stod 2:3
Fotbalisté Příkosic přišli o body v rozmezí pěti minut. „Měli jsme strašně šancí, soupeř nás ale předčil v produktivitě," viděla duel sekretářka Příkosic Jana Moulisová.
Poločas: 1:1. Branky: 18. Papáček, 60. Pražák z PK – 3. Lukášek, 70. Pešek, 75. Hruška. Nejlepší hráči: Mar. Jedlička – Hruška. Rozhodčí: Klička. ŽK: 3:3. Diváci: 50.
Příkosice: Protivínský – Hodaň, Marek, Papáček, Pražák, Komanec (80. Šefl), Kohout, Lisý, Krajdl (89. Hrubý), Mar. Jedlička (84. Mir. Jedlička), Spěváček (75. Gosza). Hrající trenér: Pleticha.
Stod: Janča – Kreuz (89. Höffler), Snášel, Lukášek, Pešek, Kaas, Valachovič, Hruška (83. Jelínek), Brichcín, Kubina, Kuželka. Trenér: Kamarýt.

Luby – Přeštice 0:1
Jediná trefa kapitána Bouce zajistila Přešticím výhru. „Hosté nás přehrávali, zvlášť v první půli měli hodně šancí, jen se štěstím jsme dlouho bránili nerozhodný stav," uznal po utkání sekretář Lubů Karel Křížek.
Poločas: 0:0. Branka: 56. Bouc. Nejlepší hráči: Sýkora – Bouc. Rozhodčí: F. Cihlář. ŽK: 4:2. ČK: 1:1. Diváci: 150.
Luby: Kalaš – K. Křížek (89. Nešpor), Sýkora, Koželuh, Švátora (84. Kostolanský), Voráček (63. Havlovic), Čipera, Šůs, Turner, Pivoňka, Švec. Trenér: Bečka.
Přeštice: Růžička – Gruszka, Kováč, Bouc (89. Uruba), Zdeněk, Trdlička, Duchek, M. Bešta, Lambor, Havlíček (68. P. Bešta), Vacík. Trenér: Kraus.

Rapid – Chotíkov 3:1
Rapid překvapivě sestřelil Chotíkov. „Utkání bylo v poli vyrovnané, hosté získali převahu po vyloučení Bekeho," řekl asistent trenéra Rapidu Radek Černický.
Poločas: 2:0. Branky: 25. Žák, 40. Faist, 84. Čupalka – 75. Puchmertl z PK. Nejlepší hráči: Hodan – Puchmertl. Rozhodčí: Homr. ŽK: 2:4. ČK: 1:0. Diváci: 80.
Rapid: Beke – Nový, Buček, Šimsa, Brabec, Hodan (67. Hucl), Harmády, Čupalka, Pubrle (89. Morávek), Faist (67. Peroutka), Žák (74. Matějka). Trenér: Mysliveček.
Chotíkov: Bejdák – Kluska, Knapp, Puchmertl, Mar. Prais, Lopata, M. Míka, Hartl, Pechler (78. Herák), Ábel (52. M. Scheinherr), D. Míka. Trenér: Urbánek.

H. Bříza – Rokycany B 3:1
„První půle byla vyrovnaná, běhavá. Hosté trefili tři břevna, ale my jsme byli produktivnější," prohlásil sekretář domácích Stanislav Kapr.
Poločas: 1:1. Branky: 4. a 47. P. Chocholatý, 70. Tran – 14. Feiferlík. Nejlepší hráči: M. Chocholatý – Černý. Rozhodčí: Lhoták. ŽK: 2:2. Diváci: 120.
Horní Bříza: Liška – Šimice, Sedlecký, Rous, Netáhlo, Paukner, P. Chocholatý (80. Zeman), Frána (79. Vrla), M. Chocholatý, Mornštajn, Tran (88. V. Zavadil). Trenér: Michálek.
Rokycany B: Wohlmut – Kroc (63. Procházka), Hlavsa, Feiferlík, Klír, Blecha, Bendl, Heller (64. Kořínek), Cibulka (78. Havlíček), Černý, A. Vrba. Trenér: Hudeček.

Horažďovice – Bolevec 2:1
„Až do slepených gólů jsme byli trošku nervózní. Ve druhé půlce jsme spálili čtyři tutovky a pak se strachovali o výsledek," řekl vedoucí mužstva Horažďovic Richard Srb.
Poločas: 2:1. Branky: 22. Stulík, 27. Chod – 42. Dytrt PK. Nejlepší hráči: Chod – Dytrt. Rozhodčí: Burda. ŽK: 5:1. Diváci: 170.
Horažďovice: Janda – Šedivý, Greger, Janouškovec, Šafanda, Melka (90. Sova), Stulík (73. Pintíř), Chod (66. Vrzal), Jůda, Kotrba (85. Zdichynec), Nauš. Trenér: Melka starší
Bolevec: Körner – Kučera,Hibler, Humpál, Dytrt, Bublík, Greif (12. Fryček – 82. Soukup), Thomayer (28. Klečka), Šanoba, Pelnář, Zítek (57. Mundl). Trenér: V. Votípka.

16. Chlumčany⋌ 16  2 2 3  9 28:48 13

Výsledky 16. kola: Senco Doubravka B – Nýrsko 1:0 (Krysl), Chlumčany – Rozvadov 1:3 (Dušek – Horáček, Janoušek, Mráček), Žihle – Křimice 1:4 (Tiesl – Šváb 2, Kohout, Lasota), Spálené Poříčí – Staňkov 4:0 (Fiala, Tofl, Šlajs, Čermák), Zruč – Černice 1:0 (Karpíšek), Chodský Újezd – Svéradice 2:4 (Chval 2 – Beránek 2, Jiřinec, Kába), Horšovský Týn – Nýřany 4:1 (Pinc 2, Doležal, Falout – Zdvihal), Mochtín – Město Touškov 1:1 (PK: 10:11, Jiří Dolejš – Anděl).