ZD Meclov A – Sokol Mrákov A 1:2 (1:1)
Domácí nechali nováčkovský ostych v šatně a na zkušeného soupeře před pěknou diváckou kulisou vlétli bez bázně a hany. Beran si po Paidarově příhře pohrál s obranou, ale vystřelil slabě. Defenziva hostů z Dolního Chodska se z tohoto varování nepoučila. Trest přišel po pouhých čtyřech minutách zápasu. Mareš rozehrál rohový kop a obrana nechala Obdržálkovi dost místa na zakončení hlavou – 1:0.

Bleskovou odpověď z trestného kopu měl na noze Růžek, jenže trefil jen tyč Dolejšovy brány. Mužstva se střídala v útocích, ve 13. minutě mohl vyrovnat hostující T. Duffek, ale nebezpečnější přece jen byly šance Meclova. Aktivně si počínali hlavně Beran a Mareš, jeho samostatný nájezd zmařil Krhoun včasným výběhem z brány. Ve 20. minutě musel mrákovský gólman boxovat Beňušíkův trestný kop mířící přesně pod břevno. Vyrovnání přinesla 25. minuta, kdy V. Duffek našel Růžka, ten si pohrál s obráncem a z úhlu křižnou střelou překonal domácího brankáře – 1:1.

Meclov mohl poslat opět do vedení Beňušík dalším přímým kopem, Krhoun však byl proti a vyrazil pokus na roh. Ve 43. minutě zahrávali rohový kop hosté, vše však skončilo u Dolejše, který vzápětí rychlým výkopem založil útok, jenže unikající Obdržálek poslední domácí loženku prvního poločasu neproměnil.

V podobném duchu se pokračovalo i ve druhé půli. Osm minut po návratu z kabin hosté zmařili velkou šanci domácích tak, že si přitom málem dali vlastní gól, poté Obdržálek hlavičkoval do břevna. Po hodině hry meclovský snajpr Beran vybídl Beňušíka, ten však střílel vedle. Dvacet minut před koncem utkání zahrávali domácí standardku, Mareš při signálu klamným pohybem strhl brankáře do strany, Kafka vypálil na opačnou stranu, jenže mířil těsně vedle tyče. V 80. minutě stálo štěstí při domácích, když Dolejš vyrazil trestný kop, ale dorážka šla mimo branku. Mimo tyče skončila i Obdržálkova střela po kombinaci s Marešem na opačné straně hřiště.

V závěru zápasu, když už se začaly oba týmy chystat na penaltový rozstřel, zahrávali hosté sérii několika rohových kopů, při třetím meclovský brankář neudržel míč v rukavicích, ten mu vypadl a Mlynár jej dorazil do brány – 1:2.

ZD Meclov A: Jos. Dolejš – Vilím, Kafka, Mareš, Votava, Obdržálek, J. Beran, Beňušík, Vogeltanz, Paidar, Malík. Na střídání: Jan Dolejš, Wolf, M. Beran. Trenér: J. Vogeltanz.

Sokol Mrákov A: Krhoun – Hofman, Němec, Vozár, Schoř, L. Konopík, P. Konopík, T. Duffek, V. Duffek, Mlynár, Růžek. Na střídání: Čermák, Ševčík, Rybár. Trenér: Vl. Duffek.

Branky: 4. Obdržálek – 25. Růžek, 89. Mlynár. ŽK: 2:3. HR: Brůha. Diváků: 180. Nejlepší hráči: Mareš (Me.) – Růžek (Mr.)