Spartak Klenčí – TJ Ch. Újezd 2:2 (1:1) na PK 4:3
Než zazněla píšťalka sudího Szikszaye, promotér zápasu Milan Rýpar do amplionů za Spartak pogratuloval Jakubovi Řezníčkovi, mimo jiné bývalému předsedovi Spartaku, k životnímu jubileu sedmdesáti let. Pak už nic nebránilo tomu, aby újezdský Petr Pikl s Josefem Peštou rozehráli. Utkání mělo od začátku náboj a stovka fanoušků se ani chvilku nenudila, hra se přenášela z jedné strany na druhou. Hosté využívali přihrávky na jeden dotek, domácí míč spíše nakopávali přes zálohu na útočníky.

Již v 6. minutě vyzkoušel Sokolovu pozornost újezdský Bezdička prudkou střelou. Míč se k bráně však nedostal díky zákroku Vojtěcha Mifka, hrajícího netradičně v obraně, který změnil jeho směr mimo hřiště a hosté měli možnost rozehrát rohový kop. Na straně Spartaku byl opět hodně nebezpečný Housar, který pro své spoluhráče dokázal vybojovat brankové příležitosti. Jeho centr zachytil připravený Hromník, z voleje však bránu soupeře minul. Poté rozehrál autové vhazování Klenčí Houdek na nohu Vladimíra Čecha, ale i jeho táhlé střele chyběla přesnost. Na opačné straně Sokola nezaskočila Peštova střela. Změna skóre nastala ve 23. minutě, kdy se v pokutovém území Klenčí dobře zorientoval Petr Pikl a střelou po zemi poslal svůj celek do vedení – 0:1.

Vyrovnávací branku měl na noze Vladimír Čech, jeho střelu ale Slivoně vyrazil před sebe. Tam ale nebyl žádný z Klenečských aby dorážel. Vyrovnáno bylo patnáct minut před koncem první půle, kdy Vojtěch Čech přihrál Housarovi a ten skóroval – 1:1.

Druhá část zápasu se hrála v podobném bojovém duchu. Na výsledku se však nic neměnilo ani po Hromníkově střele v úvodu druhého poločasu, kterou zblokovala připravená obrana Chodského Újezda, ani po lehké střele Pešty, která mířila příliš vysoko. V 57. minutě se ale k míči opět dostal újezdský Bezdička, který postupoval sám na Sokola a parádní střelou po zemi zvýšil – 1:2.

O minutu později ránu Petra Pikla Sokol vychytal. Vyrovnat mohl z přímého kopu Vojtěch Mifek, tentokrát ale i jemu chyběla přesnost a bránu vysoko minul. Vysoko mířila i Housarova střela o pár minut později. V 87. minutě viděl újezdský Bezdička druhou žlutou kartu a po udělení červené jeho celek dohrával v početní nevýhodě. Toho Klenečtí využili a minutu před koncem hrací doby přihrál pěkně Vejmelka Housarovi, který poslal míč hlavičkou za záda Slivoněho – 2:2.

O druhém bodu rozhodly pokutové kopy. První penaltu si na značku připravil zástupce Chodského Újezda Petr Pikl a Sokol jeho pokus chytil. Následovala série branek až ke klenečskému T. Hromníkovi, který také neproměnil a bylo vyrovnáno. Když chyboval i újezdský Pešta, vše záleželo na Zdenkovi Housarovi. Ten si připravil míč a zavěsil ho do sítě za záda Slivoněho. Klenčí zvítězilo po pokutových kopech 4:3.⋌ (kru)

Spartak Klenčí: Sokol – Osvald, Řezníček, Hula, Housar, Hromník, Čech Vladimír, Čech Vojtěch, Vejmelka, Mifek, Houdek, Veber, Hojda, Macht, Toth.
Chodský Újezd: Slivoně – Beneš, Pikl Ladislav, Suchý, Pikl Ladislav ml., Medek, Bezdička, Pikl Josef, Kurčík, Pikl Petr, Pešta, Trejbal, Čepelák, Opava.
Branky: Housar 2 – Bezdička, Pikl Petr; ŽK: 2:7; ČK: 0:1 (Bezdička). HR: Szikszay – Fr. Cihlář, Kastl. Diváků: 120.

Nejlepší hráči: Housar (Kl.) – Bezdička (Új.)