Spartak Klenčí A – FK Staňkov 1:1 (0:0) na PK 4:5
Za deštivého nedělního odpoledne před minimálním počtem fanoušků, které nejspíš odradilo počasí hodící se více k podzimu, zahájil rozhodčí Burda duel, v němž bylo oběma mužstvům soupeřem i podmáčené hřiště. S tím se ale oba celky dokázaly vypořádat a tvořily si dobré brankové příležitosti. Již ve 3. minutě vyzkoušel Jánského pozornost klenečský Vojtěch Čech. S jeho střelou z dálky si ale gólman Staňkova snadno poradil. O minutu později rozehrával na druhé straně staňkovský kapitán Ondřej Janka rohový kop. Míč směřoval do oblasti pokutového území, kde se prosadil Dolejš a jeho hlavičku zastavila tyč.

Další šanci hostů připravil Herman, jehož střelu Sokol v bráně Klenčí vyrazil, pouze však k nohám Zahoře, který z voleje pálil těsně vedle. Ani Jánský se nenudil. Hromníkovu střelu z otočky do středu brány ale chytil, stejně jako Sokol na druhé straně střelu nůžkami v podání Zahoře. Posledních patnáct minut druhého poločasu patřilo hostům. Nejprve Kaufner přihrál Zahořovi, který pálil z otočky těsně vedle, poté Herman našel centrem opět Zahoře. Ten z úhlu branku opět minul.

Ihned po zahájení druhého poločasu pozlobil soupeře klenečský Vladimír Čech, kterému přihrával Hula, střele však chyběla přesnost. Vysoko mířil i staňkovský Zahoř a následně domácí kapitán Řezníček, který se prosadil ve skrumáži před bránou. Poté si domácí vytvořili výrazný tlak a hrálo se dvacet minut pouze na půlce hostů, branka byla na spadnutí. Nejprve přihrává Hromník Housarovi, který nastřelí pouze ležícího brankáře, vzápětí Vojtěch Čech poslal míč k Hromníkovi. Ani on však proměnit nedokázal a jeho střelu vychytal připravený Jánský. I další z Čechů, Vladimír, měl příležitost otevřít skóre. I jeho střelu zastavil Jánský a vyrazil ji. K dorážce se chystal Housar, jeho souboj ale zastavil sudí a přerušil hru pro faul na brankáře. Další Čechovu střelu opět vyrazil Jánský. Po sérii neproměněných šancí opět platilo ´nedáš, dostaneš´. Dolejš potrestal klenečské gólem z úhlu - 0:1. Utkání se chýlilo ke konci, ale Spartak se nevzdal a jeho úsilí nepřišlo vniveč. Vojtěch Čech přihrál bratrovi Vladimírovi, který vyrovnal na konečných 1:1.

Na řadu přišly penalty. Jako první si míč na značku pokutového kopu připravil klenečský Hula a s přehledem proměnil, stejně jako staňkovský Dolejš. Hulu následoval i kapitán klenečského celku Řezníček, který také nechyboval. I Brož na straně soupeře poslal míč za Sokolova záda. Jako třetí z hráčů Spartaku dostal příležitost Tomáš Hromník, jeho střela ale mířila příliš vysoko a klenečtí si připsali první neúspěch. Když proměnil Všechovský, Staňkov se ujal vedení. Vladimír Čech opět srovnal a úspěšný kop si připsal i staňkovský Čonka. Při páté penaltě srovnával Mifek. Výhru měl ve svých rukou tedy poslední z pětice hráčů, kapitán Staňkova Ondřej Janka. Jeho střelu Sokol zastavit nedokázal a Staňkov zvítězil po pokutových kopech.

I dva získané body stačily Staňkovu k tomu, aby se v tabulce dotáhl na vedoucí Chodský Újezd. Ten totiž o hodinu později prohrál v Mrákově 2:1. ⋌(kru)

Spartak Klenčí A: Sokol, Osvald, Řezníček, Hula, Housar, Hromník, Mifek, Čech Vl., Čech Voj., Vejmelka, Houdek, Veber, Macht, Toth. Trenér: Pavel Smazal.
FK Staňkov: Jánský, Kaufner, Brož, Dolejš, Janka, Regál, Všechovský, Bozděch, Čonka, Zahoř, Herman, Voves, Jakubčák, Kukla, Výrut. Trenér: Milan Kucharič.
Branky: Čech – Dolejš. ŽK: 6:1 HR: Burda. Diváků: 60. Nejlepší hráči: Vl. Čech (Kl.) – Zahoř (St.)