Holýšov B – FC Dynamo HT B 2:1 (1:0)
Domácí, kteří se museli obejít bez svého tradičího kapitána Valachoviče, jenž v utkání s Lhotou utrpěl výrony obou kotníků, poslal ve 26. minutě vyrovnané první půle do vedení hodně aktivní Vítek. Přesně po třiceti minutách hry pojistil vedení domácích Lucák výstavní trefou z přímého kopu.

Poté se hrálo nahoru dolů, jenže Vítek si v šancích počínal stejně, jako Wolf na druhé straně. V 68. minutě Holýšov přibrzdilo vyloučení Dotzauera po druhé žluté kartě. V oslabení se svěřenci trenéra Macháčka zaměřili na bránění vedení a občasné výpady. Hosté převzali iniciativu, ale kýženého gólu se dočkali až v 84. minutě, kdy se ve skrumáži před Steinbachem po rohu nejrychleji zorientoval Jurko – 2:1.

Víc už toho Týnští nestačili, sami naopak ještě mohli inkasovat po brejku Vítka, ale Cihlář se vyznamenal.

FK Holýšov B: Steinbach – Dotzauer, Hamerník, Teršl, Volf, Šimandl, Liebl, M. Šobr, Vítek, Knopp, Lucák. Na střídání: Kundrata, R. Šobr, Třeštík. Trenér: Macháček.

FC Dynamo H. Týn B: P. Cihlář – Šperl, Fr. Cihlář, Wolf, Ludvík, Jurko, Mathauser, Blacký, Šeba, Čedík. Na střídání a trenér: Fr. Ludvík.

Branky: Vítek Lucák, – Jurko; ŽK: 3:1; ČK: 1:0. HR: Petrželka – Hájek, Koura. Diváků: 100. Nejlepší hráči: Hamerník (Ho.) – Jurko (HT).