SKP Okula Nýrsko – Jiskra Domažlice B 1:1 (0:1) na PK 1:3

Stejně jako před týdnem mohli Domažličané i v sobotu po první půli vést klidně 5:0, ale gólem skončila jen střela Jiřího Hartla ze 35. minuty po povedené kombinaci. Hošek po narážečce hostů rozezvučel břevno a Schambergerova hlavička skončila na tyči.

Nýrští do druhého poločasu přeskupili formaci, kdy se do útoku posunul nebezpečný György, a byli lepší. Hosty, na nichž byl s postupem času znát tréninkový deficit, předčili prakticky ve všem. Jenže i jejich akce sice do zápasu vznesly hodně vzruchu a Lorenc v bráně Jiskry si na nedostatek práce nemohl stěžovat, ale výsledkem byl pouze jeden gól Kadlece a tudíž remíza.

Následoval rozstřel, v něm se ze zisku druhého bodu těšili Chodové, za které penaltu proměnili Janeček, Pačesný a Hartl. Schamberger nedal. Gólman Domažlic Lorenc si poradil dokonce i s opakovaným kopem domácích.

Stínem utkání jsou čtyři zranění hráči Jiskry, když po čtvrthodině musel kvůli svalovému zranění ze hřiště s šestadvaceti góly nejlepší střelec soutěže Havlíček, po pěti minutách jej následoval Šmirkl pro bolest v tříslech. Třetím zraněným byl po hodině hry Pavlíček a o deset minut později zamířil do kabiny s bolestivou grimasou Ferra držíc se přitom za koleno.

Branky: Kadlec – Hartl. ŽK: 1:0. Rozhodčí: Szikszay, Fischer, Kulhánek. Delegát: Legát. Diváků: 70.
Domažlice B: Lorenc – Pavlíček (60. Pačesný), Ferra (70. Janeček), Neumann, Rojt – Hošek, Vísner, Waldmann, Havlíček (15. Schamberger) – Šmirkl (20. Krakeš), Hartl. Trenéři: I. Rybár, Vl. Brichcín.