Starší: Sušice – Jiskra Domažlice 3:0 (2:0)
Od začátku se hrál vyrovnaný zápas. První zahrozili domácí, ale gólman Čapský včasným vyběhnutím nebezpečí zažehnal. Poté několikrát zahrozila Jiskra, ale Ljoki svoji akci nedotáhl do konce, a střely ze střední vzdálenosti byly nepřesné nebo málo důrazné. Ve 42. minutě hosté nezachytili rychlý brejk a Sušice se ujala vedení – 1:0. Ve 45. minutě zahrávali domácí rohový kop a přesnou hlavičkou zvýšili své vedení – 2:0.

Po přestávce Jiskra ve snaze vyrovnat začala náporem, ale tři šance, které si vytvořila, neproměnila. Domácí je za to potrestali a po standardní situaci a závaru v pokutovém území dotlačili míč za záda Čapského – 3:0. Poté se hrálo většinou ve středu hřiště a ani jedno mužstvo si už nevytvořilo žádnou šanci.

Domažlice: Čapský – R. Kohout, Kalný, Malík, Strnad -Ljoki, Gust, Buršík, Lešek -Čadek, Socha. Střídali: J. Kohout, Šimůnek, Stróž, Hamor, Krutina. Trenéři: Forro, Steinbrücker.

„Výsledek neodpovídá dění na hřišti. Domácí nás potrestali v produktivitě, když dokázali své šance proměnit. Bohužel my jsme je neřešili dobře. K vyloučení Čapského po dvou žlutých kartách za fauly bychom chtěli jen poznamenat, že sudí měl rozdílné názory na udělování karet. Zákroky, za které nám je dával, řešil na domácí straně pouze domluvou,“ uvedl domažličtí trenéři.

Mladší: Sušice – Jiskra Domažlice 2:2 (0:1) na PK 6:5
Jiskra se dvě minuty před koncem vyrovnaného utkání ujala vedení, ale nekoncentrvaností dovolila domácím po rozehrání vyrovnat. Zápas tak asi skončil spravedlivou dělbou bodů. Branky: Kneblík 2. ČK: Kneblík . ⋌(ff)