S. Postřekov – J. Domažlice 0:10 (0:5)
Hned v 1. minutě se na hranici pokutového území uvolnil Buršík a střelou k tyči poslal Jiskru do vedení – 0:1. V 5. minutě se dostal ke střele J. Kohout ale mířil nepřesně. Další šanci Jiskry přinesla 9. minuta, ale Linkeš zakončil nedůrazně. O chvíli později proletěl centr Šimůnka pokutovým územím, ale žádný z hráčů Jiskry na něj nedosáhl. Podruhé se měnilo skóre ve 13. minutě, když Pavel dostal přihrávku od Stróže a ze sedmnácti metrů mířil slabší pravačkou přesně k tyči – 0:2. V 18. minutě dostal do vápna domácích ideálně míč Buršík od J. Kohouta a střelou na zadní tyč nedal brankáři šanci – 0:3. Ve 24, minutě po rohu domácí obrana se štěstím odvratila další pohromu. O čtyři minuty později už však po dalším rohu inkasovali, když odražený míč vrátil z 18 metrů do sítě Pavel, tentokrát svojí silnější levačkou – 0:4. Po půlhodině hry musel po zákroku domácího obránce nuceně střídat do této doby velmi agilně hrající Buršík. Ve 38. minutě přihrál Stróž doleva Pavlovi, který zpětnou přihrávkou našel na penaltě Gusta, a ten svůj návrat do mužstva oslavil brankou – 0:5. Těsně před přestávkou se před Šimůnkem otevřela ´dálnice´, ale ten tak dlouho váhal se střelou, až mu míč stačili obránci ukopnout.

Druhá půle se nesla ve stejném duchu, Jiskra se tlačila do útoků, domácí se bránili. Ve 49. minutě špatně zakončoval Svoboda, aby ho po chvíli napodobil J. Kohout. Poprvé se ve druhé půli měnilo skóre v 55. minutě, kdy Stróž vysunul Majora a ten křižnou střelou zvýšil – 0:6. Po hodině hry nepřesně střílel Stróž. Ten se však předvedl v 64. minutě, kdy našel v pokutovém území Svobodu, a ten nekompromisně zavěsil – 0:7. O pouhé tři minuty později se Svoboda proměnil v nahrávače. ´Uličkou´ vyzval ke skórování Linkeše – 0:8. V těchto chvílích se na branku domácích valil jeden útok za druhým a obrana nevěděla kam dřív skočit. Příležitosti postupně neproměnili Linkeš a Svoboda, Stróžovu střelu chytil domácí gólman. V 87. minutě Šimůnek centroval před branku Postřekova, ale před nabíhajícím Gustem míč zvedl jeho spoluhráč Svoboda. V 88. minutě rozehrála Jiskra nakrátko roh, Stróž nacentroval na zadní tyč, kam si naběhl Svoboda, a hlavou zvýšil – 0:9. To ale nebylo od hostů vše. V poslední minutě dostal na pravé straně míč Šimůnek. Tentokrát se střelou neváhal a z 20 metrů se trefil pod břevno domáci branky – 0:10. Domácí za celý zápas ani jednou neohrozili Krutinu v brance Jiskry. ⋌(for)

Ohlasy po utkání:

„Do zápasu jsme vstoupili dobře, hned v 1. minutě jsme se ujali vedení. Potom jsme si vytvořili místy až drtivou převahu, kterou jsme korunovali dalšími brankami. Přestože jsme výrazně vyhráli, byly tam i chyby. Hlavně jsme v některých fázích zbytečně dlouho drželi míč, místo aby šly přihrávky rychle od nohy. Pokud jsme to dávali rychle, tak měli domácí velké problémy. Jsme rádi, že po třech porážkách mužstvo zabralo a výrazně zvítězilo, i když se jednalo o nejslabšího soupeře soutěže." ⋌(for)

Jiskra Domažlice: Krutina – Šimůnek, Malík, R.Kohout, Strnad – Hasenöhrl, Stróž, Pavel, J. Kohout – Linkeš, Buršík. Střídali: Hojda, Major, Svoboda, Gust. Trenéři: Steinbrücker, Forro. HR: Kastl. Branky: Buršík 2, Pavel 2, Svoboda 2, Gust, Major, Linkeš, Šimůnek.