Jiskra Domažlice – SK Klatovy 3:2 (2:0)
První poločas se hrál za stále převahy domácich a kdyby Jiskra vedla po čtvrt hodině o čtyři góly, tak se nikdo nemohl divit. Domácí hráči se však předháněli v zahazování šanci. I v dalším průběhu první půle se hrálo na jednu branku. Gólu se Jiskra dočkala ve 25. minutě, kdy se nádhernou střelou z hranice pokutového území trefil Ljoki – 1:0. O sedm minut později po důrazném presinku se prosadil Pavel – 2:0. Do konce poločasu ´zazdili´ domáci ještě několik šanci.

I úvod druhé půle byl podobný té první. Jiskra se snažila vstřelit třetí pojišťovací gól, ale své šance trestuhodně zahazovala. Hosté vycítili nemohoucnost domácich a začali vystrkovat růžky. Zvláště poté, co se jim po rohu podařilo Kojanem snížit na 2:1, si vytvořili tlak a několik slibných závarů, ale domácí obrana je někdy i se štěstím odvrátila. Naopak deset minut před koncem po několika šancích se podařilo Jiskře Stróžem zvýšit – 3:1. V 88. minutě ale hosté ještě utkáni zdramatizovali, když po faulu, který se stal mimo pokutové území, nařídil jinak dobře řídící sudí Milan Pašek z Chotěšova pokutový kop, který proměnil Rendl – 3:2. Navíc už hostům ale nezbyl čas.

Domažličanům patří po dvou odehraných kolech šestá příčka v tabulce, Postřekov je po prohře v Přešticích 1:4 a doma se Sušicí 2:8 poslední, tedy čtrnáctý.

Trenér st. dorostu Jiskry Ferdinand Forro: „V prvním poločase to byla jednostranná záležitost, měli jsme jasnou převahu a Klatovy se nedostaly na dostřel naší brány a soustředily se chvílemi pouze na odkopávání balonů. Bohužel nám se nedařilo proměňovat spoustu šancí, ale i přesto jsme vstřelili dva pěkné góly. Ve druhé půli soupeř vycítil, že jsme neproduktivní v proměňování šancí. Otevřel hru, podařilo se mu vstřelit kontaktní gól na 1:2, byl fotbalovější, chvílemi nás začal přehrávat a před naší brankou byly i závary. Ale my jsme si také vytvářeli šance z brejků a zvýšili na 3:1. Ve finále jsme inkasovali z penalty na 2:3, sice byla mimo vápno, ale rozhodčí tam asi kompenzoval zákrok z druhé strany. Konec zbytečně zkomplikovaného utkání, v němž jsme po první půli mohli vést klidně i 5:0, jsme si už naštěstí pohlídali." 

Jiskra Domažlice: Tomáš Krutina – Jakub Šimůnek, Jakub Malík, Kolja Hamor, Dominik Konrády, Patrik Socha, Zdeněk Pavel, Dominik Gust, Agon Ljoki, Lubomír Konopík, Pavel Hasenöhrl. Na střídání: Dominik Stróž, Martin Buršík, Jan Vlček, Petr Vlček, Lukáš Kneblík, Jan Kohout. Trenéři: Ferdinand Forro a Martin Steinbrücker.

SK Klatovy 1898: Václav Opl - Ondřej Macháček, Tadeáš Matějka, Lukáš Malenka, Jaromír Kozák, David Dolanský, Tomáš Rendl, Miroslav Kodýtek, Jan Kojan, Petr Bouzek, Patrik Kvítek. Na střídání: Štěpán Bilíček, Jan Pitel, Dominik Schweigl. Trenér: Lužný. ⋌(poj)