„Rád bych touto cestou poděkoval výboru Jiskry za finanční příspěvek na soustředění a dále Liboru Forrovi za perfektní kuchyni a Ferdinandu Forrovi za zajištění celé akce,“ říká trenér Martin Steinbrücker.

Fotbalové naděje Jiskry se scházely třikrát týdně na umělé trávě na Střelnici. Každý víkend sehrály jedno přípravné utkání s bilancí čtyř výher, dvě remízy a jedna porážka při skóre 31:12. „S účastí na trénincích jsme vcelku spokojeni, přesto bych chtěl vyzdvihnout tři kluky, kteří účastí a přístupem k přípravě zaslouží pochválit. Jsou to Tomáš Dvořák, Martin Buršík a Tomáš Lešek, který se po zranění Jana Kubra stal lídrem staršího dorostu,“ uvádí kouč.

Do jara jdou dorostenci Jiskry s odhodláním zlepšit postavení v tabulce, které neodpovídá jejich možnostem. Chtějí dál hrát kombinační fotbal, který bude bavit diváky i kluky samotné. „Doufáme, že se nám vyhne marodka, která nás provázela celý podzim,“ dodává trenér.
Přípravné zápasy dorostu Jiskry – Blížejov (muži) 3:1, – Kout (muži) 2:3, – Tlumačov (muži) 3:1, – Klatovy (dorost) 3:3, – Sušice 2:2, – Merklín 7:1, – Nýrsko 11:1. ⋌(mst, ffo)