Tachov – Doubravka 1:1

Se zájmem sledované derby se hrálo za trvalé převahy domácího celku. Ten byl fotbalovější, dostával se i do šancí, ale vždy chyběla finální přihrávka. Hosté se soustředili na důsledné bránění.

Tlak Tachova pokračoval i po přestávce. Sedmnáct minut před koncem po centru ze strany dorazil míč do hostující branky Mančal. V další fázi hry mohli jeho spoluhráči výsledek pojistit, což se nestalo a v poslední minutě přišel trest. Jarina převzal dlouhý míč, šel sám na branku a Kaše ho fauloval. Nařízenou penaltu proměnil P. Krejčí a zajistil Doubravce cenný bod.

Poločas: 0:0. Branky: 73. Mančal – 90. P. Krejčí z PK. Rozhodčí: Pešek. ŽK: 2:2. Diváci: 190.
Tachov: Bobčík – P. Šácha, Tušl, Kaše, J. Viterna – Földeši (46. Machač), Hutta, Hudec, Folejtar – Dvořák, Mančal. Trenér Zdeněk Bečka.
Doubravka: Kunc – Řezáč, D. Novák, P. Krejčí, Ruda – Petrželka (82. Chvojka), Vaigl (76. Kuťák), Parlásek, Tříska (62. Matoušek) – Švec, Jarina. Trenér Roman Vyleta.

Chrást – Admira 4:0
V pohledném a oboustranně ofenzivním utkání předvedl chrástecký nováček zatím nejlepší výkon sezony. V úvodu sice propásli šance Kovařík a P. Smíšek, ale v dalších minutách se už góly dostavily. První vstřelil Kovařík, když ze strany postupoval sám a prostřelil brankáře. Příležitosti ke skórování měli ale i hosté.

Po změně stran unikl Kovařík, našel Sadílka a ten přeloboval brankáře. Další únik Kovaříka skončil přesnou přihrávkou na Šimra a domácí už vedli o tři góly. Ofenzivní choutky Admiry několikrát pokazil brankář Šilhánek. V závěru se Chrást radoval počvrté. Opět Kovařík utekl, předložil míč D. Královi a ten střílel prakticky do prázdné branky. Nejlepším hráčem na hřišti byl Kovařík, který jednou skóroval a na další tři góly přihrál. Zasloužená výhra.

Poločas: 1:0. Branky: 27. Kovařík, 52. Sadílek, 57. Šimr, 84. D. Král. Rozhodčí: Pechanec. ŽK: 2:1. Diváci: 270.
Chrást: Šilhánek – O. Král, D. Král, Vonášek, Lukáš – Hulina, Šimr (85. Korelus), Sadílek, Komárek (74. Pavlík) – P. Smíšek, Kovařík (87. Křen). Trenér Zdeněk Michálek.

Benešov – Rokycany 0:2
První poločas byla hra vyrovnaná, ale většina akcí obou celků končila před pokutovým územím. Obrany řešily jen několik nebezpečných závarů, vyloženou šanci si však nedokázalo vypracovat ani jedno mužstvo. Defenziva převládala nad útočnou činností.
Po změně stran se domácí snažili za každou cenu rozhodnout, Rokycany jim však nic nedovolily, a naopak v závěru převzaly iniciativu. Kubík dvakrát unikl a předložil ideální míče Šíšovi a Vaníčkovi, kteří rozhodli o zasloužené výhře hostů. Rokycany tak zůstávají v čele.
Poločas: 0:0. Branky: 84. Šíša, 89. Vaníček. Rozhodčí: Tereba. ŽK: 2:1. Diváci: 120.
Rokycany: Vild – J. Scheinherr, J. Procházka, Štefl, Žáček – Kubík (88. Vaščák), Kocour, Hereit, Jedlička (72. L. Aubrecht) – Vaníček, F. Procházka (61. Šíša). Trenér Pavel Aubrecht.

Ostatní výsledky: Malše Roudné – Aritma Praha 1:2 (1:0, 44. Trněný – 74. Hrabák, 78. Blažek), Přední Kopanina – Nové Strašecí 0:3 (0:2, 22. Wittmayer, 35. Kapoun, 85. J. Mrázek), Čížová – Český Krumlov 1:0 (0:0, 83. Jindřich), Táborsko B – Štěchovice 0:1 (0:1, 10. M. Novák z PK), Milevsko – Hořovicko 1:1 (0:1, 69. Pazdera – 33. Štěpnička).