H. Měcholupy – Koloveč 2:1
Favorizovaní domácí z pozice lídra soutěže měli sice převahu, ale Koloveč podnikal nebezpečné brejky. Po jednom z nich se Malým ujal vedení a další gól T. Doška nebyl uznán pro ofsajd. Měcholupská farma Viktorie Žižkov ještě do přestávky skóre srovnala. Ve vyrovnané druhé půli uznal sudí gól Mikolandy po velmi sporné situaci a v závěru nastřelili Kadlec břevno a T. Došek tyč.
Poločas: 1:1. Branky: 36. Kučaba, 62. Mikolanda – 15. Malý. Rozhodčí: Hrabovský. ŽK: 2:2. Diváků: 100.
Koloveč: Hůla – L. Došek, R. Černý, Vlček, Staněk – Pavlík, Vůjtěch (84. Gabriel), M. Fillinger, Mour (75. Kadlec) – Malý, T. Došek. Trenéři Roman Baxa a Petr Vlček.

Tachov – Benešov 2:1
Vítězstvím nad favoritem se domácí tři kola před koncem zachránili. V první půli měl dobře hrající Tachov převahu, ale neprosadil se střelecky. Po obrátce se iniciativa přestěhovala na benešovské kopačky, z gólu se však radovali domácí. Machačova rána pod břevno byla nechytatelná. Závěr utkání byl infarktový. Minutu před koncem po chybě obrany Veinlich vyrovnal, v nastaveném čase se dostal k míči Hudec a z pětadvaceti metrů ho napálil k tyči.
Poločas: 0:0. Branky: 71. Machač, 90. (+2) Hudec – 89. Veinlich. Rozhodčí: Henych. ŽK: 1:1. Diváků: 160.
Tachov: Bobčík – Hutta (57. Mráz), Tušl, J. Viterna, Šácha – Dvořák, Folejtar, Kaše, Hudec – Žemlička (46. Machač), Luk. Čížek (86. Habart). Trenér Jaroslav Pták.

Štěchovice – Rokycany 2:6
Hosté zaskočili soupeře výborným výkonem a po pětadvaceti minutách hry vedli po ukázkových kombinačních akcích čtyřbrankovým rozdílem. Velké sólo měli bratři Aubrechtové, kteří se trefili celkem třikrát. Rokycany měly hru pod kontrolou i ve druhé půli, a přestože se domácí snažili, dotáhli hosté zápas do vítězného konce.
Poločas: 0:4. Branky: 59. Synek, 74. Jelínek – 6. L. Aubrecht, 13. a 14. P. Aubrecht, 25. J. Procházka, 69. Brož, 88. Vaníček. Rozhodčí: Kapoun. ŽK: 5:2. ČK: 1:0 (89. Lukeš). Diváků: 250.
Rokycany: Vild – Rédl, J. Procházka, Vaníček, Marek – Vaščák (72. Cibulka), Hereit, Kocour (79. J. Scheinherr), Brož, L. Aubrecht (69. Černohorský) – P. Aubrecht. Trenér Pavel Aubrecht st.

Ostatní výsledky: Čížová – Bohemians 1905 B 3:1 (1:1, 33. Moravec, 48. Gögh, 61. Mrkáček – 36. Rein), Hořovicko – Slavia B 2:1 (2:0, 27. Štěpnička, 34. Kaufman – 52. Mikula), Táborsko B – Č. Krumlov 1:3 (1:2, 30. Prášek – 36. a 63. J. Novák, 89. Babouček), Dukla B – Votice 5:0 (3:0, 14. Čapek, 17., 37. a 68. z PK Kotlík, 62. P. Svoboda), Milevsko – Strakonice 0:1 (0:1, 19. Sláma).
Předehrávka 28. kola: Strakonice – Dukla B 2:1 (1:1, 36. Rýdel z PK, 85. Němec – 39. Sklenář).