Koloveč – Dukla B 2:0
Hrál se oboustranně kvalitní a útočný fotbal. Domácí šli rychle do vedení po přesné přízemní střele Malého, ale do šancí se dostávali i mladíci Dukly. Nastřelili tyč, břevno a tři brankové příležitosti jim vychytal výborný brankář Hůla. Břevno však trefil i kolovečský Malý, který nakonec druhým gólem pečetil výhru.
Poločas: 1:0. Branky: 12. a 59. Malý. Rozhodčí: Vilhelm. ŽK: 1:0. Diváků: 220.
Koloveč: Hůla – L. Došek, R. Černý, Vlček, Gabriel – Malý, M. Fillinger, Pavlík (85. Šlajs), Staněk (76. Kadlec) – T. Došek, Vůjtěch.

Rokycany – Milevsko 3:0

Úvod pro oba týmy důležitého utkání patřil hostům, kteří se dostali do dvou šancí, ale nic z nich nevytěžili. Domácí hru vyrovnali a po rohovém kopu se ujali vedení gólem hlavičkujícího Vaníčka. Ve druhé půli se Milevsko snažilo o vyrovnání, rokycanští hráči však využívali každé možnosti k protiútokům. Po pěkné akci vstřelil P. Aubrecht druhý gól a definitivní podobu dal výsledku v závěru L. Aubrecht. Velice cenné tři body pro domácí.
Poločas: 1:0. Branky: 24. Vaníček, 58. P. Aubrecht, 78. L. Aubrecht. Rozhodčí: Kříž. ŽK: 0:1. Diváků: 250.
Rokycany: Vild – J. Scheinherr, J. Procházka, Vaníček, Jedlička – Kubík (66. Vaščák), Brož, Tobrmann (81. Černohorský), Hereit, L. Aubrecht (86. Cibulka) – P. Aubrecht. Trenér Pavel Aubrecht.

Č. Krumlov – Tachov 0:0
První poločas měl Tachov mírnou převahu a mohl jít do vedení. Folejtar unikl všem, ale ve vyložené šanci branku přestřelil. Ve druhé půli se Jihočeši zlepšili, více zaměstnávali tachovskou defenzívu, hosté však hrozili z nebezpečných brejků. Dvakrát mohl rozhodnout Hudec, vždy byl sám před brankářem, ale ani jednou nezamířil přesně.
Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 1:1. Diváků: 250.
Tachov: Bobčík – Földeši (46. Janoušek), Tušl, J. Viterna, Hutta – Habart (54. Dvořák), Šácha, Kaše, Folejtar – Hudec, Luk. Čížek (70. Žemlička). Trenér Jaroslav Pták.

Ostatní výsledky: Slavia Praha B – Strakonice 0:3 (0:2, 11. Rein, 26. a 68. Řezníček), Bohemians 1905 B – Táborsko B 1:1 (0:0, 80. Šedivý – 55. J. Rabiňák), Hořovicko – Štěchovice 1:0 (0:0, 55. Rampa), Čížová – Horní Měcholupy 1:1 (0:0, 67. Mrkáček – 78. Klír), Votice – Benešov 0:2 (0:1, 7. Páv, 74. Štěpán z PK).

Předehrávka 29. kola: Bohemians 1905 B – Slavia Praha B 0:3 (0:0, 55. Voráček, 62. Mikula, 66. Smolák).
Předehrávky 30. kola: Slavia Praha B – Milevsko (ÚT 10.15), Koloveč – Bohemians 1905 B (ST 17.30).