Rokycany – Čížová 2:2

Domácí na svého soka vlétli a během deseti minut měli dvě velké šance. Kubík však mířil do brankáře a vedle Jedlička. Týž hráč zahrál trestný kop a míč poslal do branky Štefl. V zápětí však domácí ztratili míč, zákrok brankáře Vilda posoudil sudí nesprávně jako faul, vyloučil ho a z penalty Předota vyrovnal. Po obrátce přišel i v deseti velký tlak Rokycan, dvě šance zahodil Kubík a do vedení šli Předotou hosté. J. Procházka však stačil srovnat a Žáček v závěru ještě nastřelil břevno.
Poločas: 1:1. Branky: 42. Štefl, 70. J. Procházka – 45. z PK a 65. Předota. Rozhodčí: M. Vrzal. ŽK: 3:1. ČK: 1:1 (45. Vild – 80. Janoušek). Diváci: 420.
Rokycany: Vild – J. Scheinherr, J. Procházka, Štefl, Žáček – Kubík, Kocour, Hereit, Jedlička (45. brankář Kadlec) – Vaníček (70. Vaščák), P. Aubrecht (90. Černý). Trenér Pavel Aubrecht st.

Chrást – Př. Kopanina 2:1
Další výhře Chrástu dal základ rychlý vedoucí gól. Kovařík využil chyby v rozehrávce hostů a ze dvaceti metrů přeloboval brankáře. Z tlaku domácích se rodily další šance, Kovařík se Sadílkem už ale neuspěli. Potom hosté přidali na tvrdosti, přesto Kovařík zavěsil po sólu druhý gól. Další šance domácí nevyužili a dovolili Kopanině snížit.
Poločas: 1:0. Branky: 10. a 62. Kovařík – 76. Leclerc. Rozhodčí: Štěrba. ŽK: 3:3. Diváci: 260.
Chrást: Šilhánek – Haidlmayer, D. Král, Vonášek, Lukáš – Komárek (56. Křen), Šimr, Sadílek, Hulina, Pavlík (86. Stružka) – Kovařík (88. Korelus). Trenér Zdeněk Michálek.

Aritma – Tachov 2:0
Ve vyrovnaném prvním dějství mohli hosté jako první skórovat, největší šance nevyužili Tušl a P. Šácha. Pražany do šance tachovská defenziva nepustila. Po změně stran ale napřáhl ke střele z dvaceti metrů Hrabák a trefil šibenici. Sólo hostujícího Folejtara zavánělo vyrovnáním, ale byl necitlivě zastaven sudím místo ponechání výhody. Tachov vsadil vše na útok, ale v nastaveném čase inkasoval podruhé. Smolný zápas.
Poločas: 0:0. Branky: 54. Hrabák, 90. (+2) Luksch. Rozhodčí: Řezáč. ŽK: 1:3. Diváci: 150.
Tachov: Bobčík – Földeši (78. Machač), Tušl, J. Viterna, P. Šácha – Habart, Hudec, Hutta, Folejtar – Dvořák, Mančal. Trenér Zdeněk Bečka.

Admira – Doubravka 4:1
Favorizovaní domácí měli většinu času převahu a šli do vedení rychlým gólem. Ještě do přestávky získali dvoubrankový náskok. Po hodině hry Švec snížil, ale snaha hostů o vyrovnání byla až příliš platonická. V závěru Admira přidala další dva góly.
Poločas: 2:0. Branky: 10. Vosický, 37. Kokoška, 84. Čmejla, 87. Ondrůšek – 60. Švec. Rozhodčí: Melničuk. ŽK: 2:2. Diváci: 120.
Doubravka: Kunc – Řezáč, P. Krejčí, D. Novák, Ruda (46. Chvojka) – Petrželka, Parlásek, Tříska (69. Panuška), Kuťák – Švec, Jarina (46. Matoušek). Trenér Roman Vyleta.

Ostatní výsledky: Krumlov – Milevsko 5:0 (1:0, 44. a 60. Klivanda, 48. Špát, 77. Babouček, 86. Pliška), Hořovicko – Táborsko B 1:4 (0:1, 60. Veselý – 45. a 67. Prášek, 50. a 83. Stozsek), Strašecí – Benešov 1:0 (1:0, 15. Kapoun), Štěchovice – Roudné 7:1 (5:0, 3. Lukeš, 8. Žák. 11. z PK a 88. M. Novák, 26. a 40. Voborník, 67. Mařík – 47. Trněný).