„První jarní vystoupení soupeře na pražské Slavii jsme si nenechali ujít. Po zápase, který skončil 3:3, jsme měli jasno o jeho hře. Točí se kolem osy Černý, Malý, Tomáš Došek. Navíc jsme zjistili, že Koloveč má nebezpečné standardní situace a velmi dobrou míčovou techniku,“ konstatoval trenér Pavel Aubrecht. Svým svěřencům ovšem věřil, což se nakonec na trávníku potvrdilo!

Po oboustranně opatrném úvodu přežily Rokycany gól ve Vildově svatyni. Předcházel mu nedůrazný odkop míče a Pavlík se nemýlil – 0:1. Do přestávky to bylo 1:1, když si střelu Jiřího Scheinherra srazil Lukáš Došek do vlastní branky – 1:1. Úvod druhého dějství svědčil domácím. Střílený centr Pavla Aubrechta propadl až k zadní tyči a bylo to 2:1. O pár vteřin později dostal za zbytečný faul na Tobrmana druhou žlutou kartu v utkání kolovečský Malý a musel do sprch. Důležitý úsek završila gólová rána Pavla Aubrechta po přihrávce Kubíka. Definitivní podobu výsledku dal v předposlední minutě pohotovým zakončením Kubík. „Po celé utkání jsme udrželi herní kázeň. Hráli organizovaně, s maximálním nasazením, dokázali jsme eliminovat největší přednosti soupeře a střelecky se prosadili. Naše výhra je zasloužená,“ dodal lodivod FC Rokycany.

Kolovečtí mohou složit reparát už tuto neděli, kdy se poprvé v jarní části divizní sezony představí svým fanouškům na domácím hřišti v Kolovči. Utkání začíná od 15.00 hodin!