S fotbalem začínal ve Stráži, ale žákovskou ligu už hrál v Tachově. V sedmnácti letech ještě jako dorostenec okusil třetí ligu v Teplicích, kde studoval. Nakročeno měl do ligového týmu, ale zranění ho přibrzdilo a bohužel to nebylo v jeho další kariéře naposledy. Vrátil se zpátky do západních Čech a pokračoval ve Vejprnicích. Odsud zamířil do pražského Ďolíčku a v dresu Bohemians 1905 si zahrál třetí nejvyšší soutěž. Následovalo hostování v Chebu a odtud to nebylo přes hranice daleko. Po návratu z Německa oblékl dres Kolovče. Další štací byl Chomutov, ale dveře do „většího" fotbalu mu zavřelo zranění ramene a následná operace.

Po působení ve Stříbře a na Domažlicku bude na jaře oblékat dres divizního Tachova. V mladém kolektivu je nejstarším a nejzkušenějším hráčem. Jeho fotbalové kvality by měly FK hodně pomoc. „Byl jsem stále hráč Tachova a už jsem cítil, že je na čase, abych mu pomohl. Bez problému jsem se s vedením klubu domluvil na podmínkách. Za to bych chtěl poděkovat a hlavně pomoci svými výkony na hřišti," zdůvodnil svůj odchod z Domažlic Jaroslav Malý.

Nejlépe se na hřišti cítí v roli podhrotového hráče. „Je to tak, ovšem záleží na trenérovi, kam mě postaví. Pomůžu tam, kde mě bude mužstvo nejvíce potřebovat," podotkl zkušený borec, který měl problémy s rozhodčími. To už je podle něho minulostí. „Jsem starší, zmoudřel jsem a v současné době s nimi nemám problém," řekl ke svému chování Malý.

Hráč si pochvaloval zimní přípravu, kterou mnozí fotbalisté nemají v lásce. Zdeněk Bečka je kvalitní trenér, své práci rozumí a my pracovali hodně s míčem. Takže vás pak to běhání ani tak nebolí a je daleko záživnější než někde absolvovat nějaká kolečka nebo maratony." Podle jeho slov je hlavně spokojený, že mu drží zdraví a je na jaro dobře připravený.

„Kádr, co jsem tady nebyl, omladil, ale s kluky se znám, takže nebyl problém. Parta je dobrá a v kabině pohoda. Věřím, že nám to bude šlapat i na hřišti. Příprava nám sice výsledkově moc nevyšla, ale herní projev je každým zápasem lepší. Věřím, že na sezonu budeme dobře připravení," je optimistou Malý, jenž chce hrát fotbal pro radost, aby hlavně byli spokojeni fanoušci a v tabulce stoupat stále výše. Boj o záchranu si nejzkušenější hráč kádru nepřipouští.