DUKLA PRAHA B – VOTICE 5:0

Těžký debakl si odvezla votická Marila. Začátek ale patřil hostům. Ve druhé minutě po standardce Čupra se k míči dostal Haas, ale trefil pouze gólmana Tetoura. Za dvě minuty Faitl našel dlouhým pasem Budil, který sám před gólmanem mířil vedle. Poté převzali otěže zápasu domácí a dvěma brankami krátce po sobě se ujali vedení. Do poločasu Pražané přidali ještě třetí gól a hosté byli na ručník. V podobné režii se odehrál i druhý poločas. Zápas pečetil střelecky disponovaný Kotlík, který z penalty dovršil hattrick.

Trenéru Votic Ivanu Pihávkovi nebylo po utkání moc do zpěvu: „Špatně poskládaná sestava. Je nás málo, museli nastoupit kluci z béčka, kteří den před tím hráli s lídrem I.B třídy Poříčím nad Sázavou. Soupeř byl po všech stránkách lepším týmem a trestal nás z kolmých náběhů. Do poločasu jsme už třikrát inkasovali, a když jsme se po změně stran snažili o zkorigování výsledku, tak jsme po rychlých brejků propadli."

Branky: 17., 39. a 70. (PK) Kotlík, 14. Čapek, 62. Svoboda. Rozhodčí: Novák – Vít, Slavíček. ŽK: Micka – Říha, Walter, Polodna. Diváci: 100. Poločas: 3:0. Votice: Soukup – Šlejmar, Faitl, Budil, Čupr - Říha, Polodna, Walter, Bareš - Haas, Dušek.