Domažlice – Kr. Dvůr 0:1
Po vyrovnaném úvodu se iniciativa přestěhovala na hostující kopačky. Královodvorská snaha byla vyjádřena i gólově. Po nedůrazu v domácí obraně zamířil z hranice velkého vápna přesně Toporčák. Následná snaha Domažlic o vyrovnání byla až do konce první půle spíše platonická, do vyložené šance se domácí prakticky nedostali.

Po obrátce se konečně domažlický tlak dostavil, v koncovce však hráči postrádali klid a přesnost. Středočeši velmi dobře bránili a domácí si s důslednou defenzivou nedokázali poradit. Neujala seMužíkova střela ani pokus Brauna. Střídající Leitl sice hru oživil, dopředu se posunul i Braun, ale všechno marno. Hosté výhru uhájili.

Poločas: 0:1. Branka: 13. Toporčák. Rozhodčí: Tereba. ŽK: 0:1. Diváků: 350.
Domažlice: Houdek – Jendruščák (81. Havlíček), Bauer, Braun, M. Mandous – Bezděk (65. Leitl), Matas, Mužík, Javorský, Bárta – Kovařík (46. Veselý). Trenér Zdeněk Michálek.

Chrudim – Viktoria B 3:1
Hosté předváděli od úvodních minut pěkný kombinační fotbal, ale před brankou lídra se neprosadili. Navíc se hned v úvodu zranil stoper Štefl, a musel střídat. Ve 25. minutě napřáhl ke střele z velké dálky obránce Beránek a nastřelil břevno. Další šanci hostů ke skórování propásl Končal. Na druhé straně zlikvidoval sólo Dostálka brankář A. Mandous. Chrudim se ujala vedení po rohu a centru Holuba na přední tyč, kam si naběhl Hauf a hlavičkoval do sítě. Po rychlé akci a centru Kesnera se míč dostal k Holubovi, který dal druhý gól.
Ve druhé půli mohl snížit Kyndl, ale z místa penalty mířil vedle. Potom gólman A. Mandous vychytal penaltu Holubovi, a když za chvíli Hrubý snížil, hnala se Viktoria za vyrovnáním. Její snahu utnul devět minut před koncem třetím gólem přesně hlavičkující Kesner. Hosté byli lepším celkem, ale domácí produktivnějším.

Poločas: 2:0. Branky: 36. Hauf, 40. Holub, 81. Kesner – 71. Hrubý. Rozhodčí: Černý. ŽK: 2:4. Diváků: 635.
Viktoria Plzeň B: A. Mandous – Hrubý, Štefl (14. Lukeš), Kováč, Beránek – Hoffmann (56. Šípek), Libotovský, Kyndl (65. Petráček) – Štípek, Kůžel, Končal. Trenéři Jiří Skála a Martn Lepeška.

Ostatní výsledky: Ml. Boleslav B – Letohrad 2:2 (1:0, 24. a 88. Bulut – 61. Kulhánek, 69. Brendl), Písek – Kunice 3:1 (1:1, 45. Malý, 51. Pivoňka, 90. K. Krejčí – 22. Balšánek), Chomutov – Pardubice 0:1 (0:0, 48. Rešetár), Vltavín – Ovčáry 1:0 (0:0, 92. Předota z PK), Kladno – K. Vary 3:0 (1:0, 11. T. Rouček, 46. Švambera, 62. Čížek), Roudnice – Hlavice 3:1 (1:0, 19. Medek, 83. Brandejs, 88. Hrdlička z PK – 59. Němec), Č. Lípa – Liberec B 2:1 (1:0, 44. Broschinský z PK, 70. Jurčák – 82. Daniel).