SK Horní Měcholupy – Jiskra Domažlice 2:1 (1:1)

Domácí při neúčasti kanonýra Klavíka, modela a druhého Muže roku 2012, povolali z Žižkova bývalého kanonýra Chrástu Roubala. Ten je už v 5. minutě po rohu poslal střelou z malého vápna do vedení. Po dalších pěti minutách však domácí obrana chybovala, domažlický Došlý přihrál Dvořákovi a ten křižnou střelou vyrovnal - 1:1. Gól hosty nabudil, ale další minuty nabídly spíše boj ve středu hřiště. Na šanci se čekalo až do 35. minuty, kdy domácí brankář vyrazil Sladkého centr jen k Došlému, ten však mířil nad branku.

Do druhého poločasu kouč Jiskry Purkart stáhl ze hry Bártu, který dostal v ostrých soubojích dvakrát přes nárt, a do hry poslal rychlého Bezděka. Hosté převzali iniciativu, měli tlak i příležitosti. První ze tří ´loženek´ promarnil v 57. minutě nehlídaný Došlý, když zblízka přestřelil ´zařízení´. V 71. minutě Bezděk dokonce obešel vyběhnuvšího gólmana, jenže z úhlu minul branku. Později ještě zahrávali Domažličané rohový kop, který zakončili opět střelou nad. Čtyři minuty před koncem, v době sílícího tlaku Jiskry, podnikli domácí brejk a ´hroťák´ Mikolanda nedal Houdkovi šanci – 2:1. Hosté na nepříznivý stav reagovali střídáním, za obránce Růžičku poslali do hry dalšího útočníka Veselého, ale kýženého vyrovnání ani v nastavení nedocílili.

SK Horní Měcholupy: Kudrna – Busta (45. Jíša), Slodowy, Procházka, Čejtej (32. Hájek), Súkenník, Roubal (79. Hřebeček), Petřivý, Klír, Mikolanda, Balík.
Jiskra Domažlice: Houdek – Růžička (88. Veselý), Bauer, Mužík, Malý, Sladký, Bárta (45. Bezděk), Dvořák, Matas, Pyrka, Došlý.
Branky: 5. Roubal, 86. Mikolanda – 10. Dvořák. ŽK: 2:2. HR: Janíček – Řezáč, Štuk. Diváků: 100.