Sokol Ovčáry – Jiskra Domažlice 2:0 (1:0)

Ani zatím nejlepší jarní výkon nestačil hostům na bodový zisk. Domažlice se držely až do 34. minuty, kdy domácí zahráli rohový kop a po neodpískaném faulu na brankáře Houdka vstřelil Matějček vedoucí gól. Za chvíli mohli přidat druhý, ale Studený z trestného kopu nastřelil jen tyč. Snahu Domažlic o vyrovnání zmrazil po přestávce rychlý druhý gól Glasnoviče, který padl po brejku a hrubé chybě v hostující obraně. Přestože měli Chodové až do konce utkání tlak, gól se jim však vstřelit nepodařilo. Mužíkovu šanci vychytal domácí brankář a po centru Bezděka mířil Kovařík těsně vedle.

Branky: 34. Matějček, 47. Glasnovič. Rozhodčí: Kalenda. Diváci: 300. Ovčáry: Straka – Chalupa, Ondrák (5. Kadlec), Studený, Horák – Matějček, Cigánek (90. Viskup), Mareš, Glasnovič – Hašler, Müller (69. Hyka). Domažlice: Houdek – Strejc (56. Kovařík), Tesař, Mandous, Bauer – Mužík (80. Došlý), Bárta, Leitl, Matas, Javorský – Braun (46. Bezděk). Rozhodčí: Kalenda. ŽK: 1:0. Diváků: 300.

Viktoria B – Vltavín 2:1
Domácí mladíci měli výborný vstup do utkání, kterým dokonale zaskočili favorizovaný pražský tým. Už po třinácti minutách hry předvedli pěkný útok po pravé straně, ve vápně se dostal k míči Kůžel a skóroval, když doslova míč dotlačil do branky. Po necelých třiceti minutách hry přišla chvíle Hory, jediné posily z kádru prvoligového áčka. Přesně zakončil akci spoluhráčů opět po pravé straně. Úspěšný střelec ještě propásl sólo v závěru půle. Po obrátce se dostali ke slovu i hosté. Po přímém kopu se ve skrumáži před domácí brankou nejlépe orientoval Franěk a snížil na rozdíl jednoho gólu. Vltavín zvýšil důraz a hru vyrovnal. Příliš šancí se však na obou stranách už neurodilo, hra se pohybovala převážně mezi vápny. Až v závěru mohl přidat třetí gól střídající domácí Petráček, ale z dobré pozice minul branku. Vítězství Viktorie bylo naprosto zasloužené.

Poločas: 2:0. Branky: 13. Kůžel, 29. Hora – 56. Franěk. Rozhodčí: Benedikt. ŽK: 2:1. Diváků: 170.
Viktoria Plzeň B: A. Mandous – Hrubý, Kováč, Libotovský, Beránek – Hoffmann, Kyndl (73. Šípek), Kůžel – Štípek (88. Lukeš), Hora (75. Petráček), Končal. Trenéři Jiří Skála a Martin Lepeška.

Ostatní výsledky: Pardubice – Písek 2:0 (0:0, 55. a 70. Petrus), Letohrad – Česká Lípa 4:1 (2:1, 27. Nadrchal, 42. Vukadinovič, 68. Brendl z PK, 80. Just – 5. Kučera), Hlavice – Kladno 1:0 (1:0, 23. Voltr), Kunice – Mladá Boleslav B 2:2 (0:1, 54. Rejhon, 88. Šilhan – 2. Bořil, 78. Wojnar), Liberec B – Roudnice 2:3 (1:0, 42. Daniel, 90. Musiol – 59. Kratochvíl, 71. Vaněk, 78. Hrdlička), Karlovy Vary – Chrudim 3:2 (2:1, 26. z PK a 72. Geňo, 34. Šmrha – 5. Dostálek, 73. Vodrážka), Králův Dvůr – Chomutov 2:0 (1:0, 25. Dochtor, 65. Petr z PK).