SK Roudnice nad Labem – Jiskra Domažlice 1:1 (1:1)
V těžkém střetnutí mohli Chodové dosáhnout na vítězství. Většinu času byli lepším celkem a domácí tým kombinačně přehrávali. Od úvodních minut hýřili iniciativou, ale zbrzdila je devátá minuta, kdy byl brankář Houdek bez trestu faulován, domácí Brožík se zmocnil míče, přihrál Chalupovi a ten vstřelil vedoucí gól. Hosté se snažili rychle vyrovnat, v 18. minutě se dostal do velké šance Matas, z malého vápna však zamířil vedle branky. Za chvíli ale předvedly Domažlice ukázkovou akci. Po přesných přihrávkách se dostal míč k Jarinovi, který přihrál Došlému a ten střílel prakticky do prázdné branky.

Ve druhé půli hosté v aktivní hře pokračovali. Došlý proběhl domácí obranou, míč mu však v poslední chvíli utekl. Za chvíli týž hráč propásl velkou šanci, když minul prázdnou branku. Roudnice zahrozila v závěru, jedinou její možnost zmařil Houdek. Více v úterním Domažlickém deníku!

Poločas: 1:1. Branky: 9. Chalupa – 22. Došlý. Rozhodčí: Makovička. ŽK: 2:2. Diváci: 200.
Roudnice: Pechatý - Chalupa, Petrášek, Kratochvíl, Nádeníček - Mareš - Müller (85. Kešner), Kučera, Brandejs (21. Macháček) - Čajič - Brožík (73. Bíro). Trenér: Pavel Janeček
Domažlice: Houdek - Knakal, Růžička, Bauer, Pyrka - Jarina (79. Strejc), Matas, Mužík, Bárta (88. Leitl) - Dvořák, Došlý (90. Braun).  Trenér Stanislav Purkart.

18. Hlavice⋌ 18  2 1 15 21:48  7

Ostatní výsledky: Chomutov – Kolín 2:3 (1:0, 14. z PK a 53. Pikl – 54. a 88. Sedláček, 58. vlastní Hyneš), Chrudim – Vltavín 3:1 (3:1, 19. a 43. Adámek, 40. Dostálek – 27. Bureš), Hlavice – Č. Lípa 1:6 (0:5, 56. Slabý – 6. Kučera, 8., 22. a 46. Novotný, 15. a 25. Dudka), K. Vary – Kladno 2:2 (2:1, 2. Nerad, 43. Geňo – 9. P. Růžička, 84. Procházka), Kunice – Převýšov (odloženo pro nezpůsobilý terén na středu 27. 3. v 15 hodin), H Měcholupy – Strakonice 3:1 (2:0, 9. Drefsler, 43. Mikolanda, 55. Mareš – 61. Machovec), Sparta B – Písek 2:2 (1:0, 28. Balaj, 65. Konaté – 61. Malý, 80. Šlapák), Král. Dvůr – Zápy 0:0.