Domácí nasadili poprvé dvě docela zvučné posily, šikovného střepolaře Davida Kalivodu a střelce Davida Střihavku, ale nestačili se divit. Po dvaceti minutách prohrávali 0:2, když nejprve bleskově skóroval Rejhon a poté po standardce exligový borec Slavie či Kladna Hyský.

A aby toho v nevydařené půli nebylo málo, tak Kunice ještě trefily břevno a dvě jejich šance chytil skvěle Hruška. „V prvním půli jsme zjistili pár věcí, které nebudou fungovat, ale ty nebudu odkrývat. Na druhou stranu jsou tady hráči třeba pár dnů a vše si musí sednout. Další věcí je, že někteří hráči jdou na hřiště s takovou koncentrací, jaká je nemyslitelná. Bohužel se to týká i našich hráčů, jimž jsme to říkali snad stokrát. Pořád si myslí, že se nemůže nic stát a ono se stane," ulevil si nakvašeně kouč David Vavruška.

Jeho tým se probral po obrátce. Už po pěti minutách snížil Šlapák, pak se uvedl Kalivoda přihrávkou na vyrovnávací trefu Hájovského.

Příbram ovládla hru a už v 64. minutě, a to znovu díky Šlapákovi. Těsně před koncem pak skóre dovršil Krbeček, jenž doklepl zblízka pokus Mišůna.

Příbram - Kunice 4:2 (0:2). Branky: 50. a 64. Šlapák, 59. Hájovský, 89. Krbeček - 4. Rejhon, 21. Hyský.

Příbram: Hruška - Štochl (33. Řezáč, 46. Šlapák), Hájovský, Trapp (46. Kvída), Mišůn - O. Pilík, Kalivoda (69. Lafrance), T. Pilík (81. Kana), Mareš - Danoski (75. Kraus), Střihavka (46. Krbeček).

Kunice: Šebek - Kopta, Hell, Hyský, Radoš - Kordiak, Balšánek (46. Marič), Tenkl, - Rejhon, Dvořák - Brabec (46. Paprčiak).