FC Písek - Loko Vltavín 3:2 (1:1)

Začátek střetnutí byl oboustranně opatrný, nicméně aktivnější v úvodu byli hosté. Ti také měli už v 5. minutě první šanci, Předota ale z trestného kopu Satrapovu branku těsně minul.

V 9. minutě na druhé straně po Hřebečkově centru hlavičkoval Šlehofer zblízka vedle, už tři minuty ale další Hřebečkův centr Krejčí využil a Písekvedl 1:0.

Z vedení se ale domácí těšili jen krátce, protože už v 16. minutě Předota z několika kroků prostřelil Satrapu – 1:1. Písečtí fotbalisté mohli odpovědět za další čtyři minuty, po centru Malého a Zušťákově teči však míč skončil jen na tyči branky hostí.

Ve zbývajícím čase prvního dějství měli více ze hry hosté, přesto gól do šatny málem dal Písek, bohužel po pěkném centru Malého před brankou minuli míč jak Zušťák, tak i Krejčí.

V nástupu do druhé půle kopali Písečtí dva rohy, nic ale nevytěžili. A tak udeřili hosté, ve 48. minutě Škorvánek po nedůrazu domácích obránců dal na 1:2 pro Vltavín.

V 60. minutě po výborné akci Malého a Zušťáka se ostal k balonu Motejzík a ukázkovým lobem přes vybíhajícího brankáře hostí vyrovnal na 2:2.

Závěr patřil domácím: v 63. minutě Šlehófera v sólovém nájezdu vychytal Čaba, jenž kryl i Zušťákův vydařený přímý kop k tyči, ale dvě minuty před koncem na hlavičku Pivoňky už nedosáhl – 3:2.

Branky: 12. Krejčí, 60. Motejzík, 88. Pivoňka – 16. Předota, 48. Škorvánek. ŽK 0:1 (Škorvánek), fauly 9:14, rohy 8:6, střely 8:6, mimo 7:4, diváci: 280. rozhodčí: Berka – Henych, Štěrba.

Písek: Satrapa – Motejzík, Pivoňka, Busta, Baubín – Šlehófer (73. Šťastný), Malý, Jakobovský, Hřebeček (84. Mašát) – Zušťák, Krejčí (78. Zahrádka).

Loko Vltavín: Čaba - Bureš, Kozák, Valášek, Valíček, Pozníček, Škorvánek, Štumf, Předota, Pečeňa, Franěk.