Hosté se v utkání trefili jako první. Stoper Studený totiž znovu ukázal, že zahrávání přímých kopů patří k jeho silné disciplíně. Na vyrovnání si pak domácí museli počkat do závěru poločasu a postaral se o něj hlavou záložník Dittrich, oblékající ještě na podzim ovčárský dres. Ve druhém poločase se Východočechům výsledek otočit i přes tlak nepodařilo. Rozdílového gólu se naopak dočkali hosté zlobící soupeře z brejků. Svoboda z jednoho takového rozezvučel tyč a Müllera zastavoval jen za cenu hodně „tmavé" žluté karty domácí brankář, v 86. minutě už střídající Hašler hlavou po centru Müllera rozjásal ovčárský tábor.

Pardubice – Ovčáry 1:2 (1:1)
Branky: 43. Dittrich – 10. Studený, 86. Hašler. ŽK: 2:1. Rozhodčí: Pastyřík. Diváci: 340. Pardubice: Shejbal – Přibyl, Prorok, Šejvl (77. Sklenář), Norek – Dittrich (46. V. Kakrda), Řezníček (87. Kudrna), Jeřábek, Hundák – Brychta, Petrus. Ovčáry: Straka – Chalupa, Ondrák (69. Hašler), Studený, Viskup – Kadlec (84. Glasnovič), Cigánek, Svoboda (77. Hyka), Mareš, Horák – Müller.