Ve druhém kole České fotbalové ligy dala zapomenout na domácí prohru 1:2 s Roudnicí a Králův Dvůr překvapila na jeho půdě hodně disciplinovaným výkonem. Přesto v 18. minutě domácí vedli o dva góly a v té době by na výhru Chodů vsadil málokdo. „Do utkání jsme vstoupili tak, jak jsme chtěli. To znamená: hráli jsme pozorně v defenzivě a snažili jsme se vyrážet do protiútoků. Jenže dvakrát jsme inkasovali," popisoval úvod zápasu domažlický trenér Stanislav Purkart. „V té době to bylo složité. Měli jsme však i dál převahu a věděli, že s tím můžeme ještě něco udělat. Což se nakonec potvrdilo."

Ještě do přestávky Michal Růžička po rohovém kopu snížil, po změně stran týž hráč opět po rohu vyrovnal a potom už přišly velké chvíle Petra Došlého. Osmnáct minut před koncem po rychlém brejku vstřelil třetí gól a v nastaveném čase pečetil zaslouženou výhru 4:2. „Většinu zápasu jsme soupeře přehrávali a vyhráli zaslouženě. Jsem spokojen s výkonem a samozřejmě i výsledkem," pochvaloval si kouč a poklonu vysekl všem svým hráčům.

„Kluky musím pochválit za morální sílu, že dokázali ve velkém vedru výsledek utkání otočit. V závěrečné fázi zápasu jsme jasně přehrávali domácí i kondičně." V dalším kole hostí na své půdě Domažlice v sobotu Českou Lípu.