A přestože musela nastoupit bez několika zraněných klíčových hráčů, duel s lídrem zvládla na jedničku. Výhra 2:0 hovoří jasnou řečí.

V prvních pětačtyřiceti minutách gól ještě nepadl, ale po obrátce se trefili Růžička s Došlým a překvapení bylo na světě. Průběh utkání hodně ovlivnila 7. minuta hry, kdy kunický gólman Šebek fauloval, byl vyloučen a jeho mužstvo hrálo ve zbytku mače v oslabení o jednoho hráče.
„Vyloučení nám samozřejmě pomohlo. V první půli jsme toho však nedokázali využít, hráli jsme nepřesně, hodně jsme kazili přihrávky a oslabený soupeř hrozil z brejků," hodnotil první půli domažlický trenér Stanislav Purkart.

S průběhem utkání po přestávce už byl ale spokojen. „Trochu jsme mužstvo přeskládali, vytvořili si tlak a s ním přišly i šance. Sladký nastřelil břevno a podařilo se nám dvakrát skórovat. První půli jsme hráli jen na jednoho útočníka, potom už na dva a výsledek se dostavil," pochvaloval si kouč.

Výsledek je o to cennější, že chyběly dva ze základních kamenů sestavy, Bezděk a Mužík. Na lavičce byl k dispozici jenom Strejc, Halili a dorostenci. V poločase šel do hry Strejc a v závěru ještě Bláha.
„Po Kunicích má navíc ještě šrámy Malý, který inkasoval kopanec, je to pro nás hodně nepříjemné," lamentuje Stanislav Purkart.

Zítra totiž přijede do Domažlic k odloženému utkání 12. kola ČFL rezerva pražské Sparty. „Kdyby nemohli hrát Mužík, Bezděk i Malý, to by bylo velké oslabení. Musím věřit, že se tak nestane, a doufat, že se dají všichni do pořádku a proti Spartě ve středu nastoupí," přeje si trenér.

Zítřejší duel se Spartou B začíná ve 14 hodin, v sobotu dopoledne hraje Jiskra v Chrudimi a na závěr mistrovského podzimu hostí ve vlastním prostředí Chomutov. A potom ji ještě čeká pohárová odveta v Teplicích.