Příznivci karlovarského 1. FC se asi nestačili divit, co se může stát. Vedoucí tým tabulky ČFL Kunice nakonec Buldoky porazil 3:2.

Velikou zajímavostí je návštěva pana rozhodčího Moníka o přestávce v šatně domácího celku. „Nevím, o čem si s nimi povídal, ale tak či tak je to hodně divné. Společně s ním tam byl i jeden pomezní," poznamenal po utkání trenér Jiří Schveiner a pokračoval: „Ve druhém poločase byly proti nám nařízené dvě penalty, asistent zapomněl, co je to ofsajd, a autové vhazování bylo pro nás zázrak."

Ale co s tím? Odvolat se ke komisi a dožadovat se nápravy? Tak či tak body Karlovým Varům už nikdo nevrátí. „Nemá to smysl. Akorát zaplatíme poplatek disciplinární komisi a pak se někdo vymluví, že nefungovala kamera a video neexistuje. Takže se nic nestane. Perličkou je ta věc, že se mi po utkání asistent na lavičce domácích přišel omluvit. Proč asi a za co se omlouval? Na to ať si každý odpoví sám," přidal nazlobený Schveiner.

Karlovarské fotbalisty trenér pochválil těmito slovy: „Hráli jste dobře a zasloužili jste si minimálně bod. Bohužel jiné vlivy chtěly, abyste prohráli. Nemůžu vám nic vytknout a moc vám děkuji," řekl po utkání v šatně trenér Jiří Schveiner.