KRÁLŮV DVŮR – HLAVICE 4:1 (1:0)

V prvním poločase hráli Králodvorští hodně staticky a aktivněji působili hosté. Ti se sice snažili, na výborného Mokrohajského ale recept najít nedokázali. Brankář cábelíků měl problém vlastně jen ve 43. minutě, kdy tečované ráně z trestného kopu, nakonec si ale poradil. Králův Dvůr nehrál pohledný fotbal, přesto si několik šancí vypracoval. Jenže Novák, Toporčák ani Dochtor neuspěli. Cábelíci se dostali do vedení ve 38. minutě, kdy Brusch po rohu nechytatelně napálil odražený míč do sítě a premiérovou trefu v dresu Králova Dvora oslavil pěkným saltem.

Ve druhé půli se domácí zlepšili. Volej Dochtora sice ještě gólman chytil, vzápětí si ale Novák došel pro penaltu, kterou pak proměnil Petr – 2:0. Domácí pak mohli vedení navýšit, jenže několik akcí zazdili a hosté poté snížili. Patnáct minut před koncem parádně zakončil Novotný. Odpověď byla blesková. Hned po rozehrání prošel obranou Novák a z ostrého úhlu protlačil míč do sítě. O pět minut později Michal Novák přidal čtvrtou branku, když po pěkné akci napálil z vápna míč k tyči. „Sice jsme už dlouho nevyhráli o tři branky, ale abych řekl pravdu, fotbal, co jsme jsme hráli, se mi nelíbil. Bylo to bez pohybu. Mysleli jsme si, že se soupeř porazí sám," zmínil po utkání trenér cábelíků Miloslav Kučera. Více ohlasů najdete v úterním vydání Berounského deníku.

Králův Dvůr: Mokrohajský – Procházka, Šilhavý, Novák J. – Petr, Frydrych (64. Květoň), Toporčák (77. Zady Moise), Sabou, Brusch – Dochtor (66. Lobe Lobe), Novák M.

SK Hlavice: Arkenbeg, Studík, Prückner, Veselka, Gröbl, Benecka, Klíma, Ježdík, Novotný, Němec, Duben.

Branky: 38. Brusch, 50. Petr z pen., 76. a 81. Novák M. – 75. Novotný. Rozhodčí: Svačík. ŽK: Toporčák, Zady Moise – Duben, Gröbl. Diváci: 250.