Zápas rozhodl první poločas, v němž si oba týmy vytvořily po dvou ložených šancích, které sice zahodily, ale gól přece jen padl, byť ten z šance nebyl. Po rohovém kopu prolétl míč až na druhou stranu k rohovému praporku, tam ho sebral Voltr, obešel Bartoše i Tenkla a z úhlu nádherně míč posadil do šibenice. „Krásná branka, ovšem mohli jsme jí zamezit,“ mračil se Chadima.

Domácí ve druhém poločase na útočné snažení rezignovali, zakopali se na vlastní polovinu malého hřiště a náskok celkem v poklidu uhlídali, když Kladeňáky nepustili do jediné šance.

„Zatímco první část byla fotbalově nadstandardní, druhá byla doslova válkou. Domácí se s tím nepárali, často použili i brutální zákroky, my měli hodně standardek. Těch se Hlavice nebála, přece jen mají vysokého gólmana i stopery. V pohodě to uhájili,“ konstatoval Chadima.

Hlavice – SK Kladno 1:0 (1:0). Branka: 23. Voltr. Rozhodčí: Pastyřík – Simerová, Košan.

Kladno: Víšek – Samek, Jaráb, Rendla – Tenkl  (75. Švambera), Rada, Sus, Hajník – Bartoš – Čížek, Chaloupka (64. Rouček).

ČFL - 20. kolo: Pardubice - Písek 2:0 (0:0), Hlavice - Kladno 1:0 (1:0), Kunice - Mladá Boleslav B 2:2 (0:1), Letohrad - Česká Lípa 4:1 (2:1), Ovčáry - Domažlice 2:0 (1:0).