Kladno – Domažlice 2:4

Hostující reprezentant Plzeňského kraje neponechal vůbec nic náhodě a od úvodních minut zaskočil domácí aktivní hrou. Získal tak hru pod kontrolu a rychle se mu podařilo vstřelit i góly, což určilo ráz dalšího průběhu utkání.

Poprvé se Chodové radovali už po sedmi minutách hry, kdy rohový kop tečoval hlavou na přední tyči stoper Bauer. Za chvíli bylo v hostujících řadách ještě veseleji. Po rozehraném trestném kopu napnul síť přesnou střelou Mužík. Domácím se sice podařilo z přímého kopu Vodičkou snížit, ale před přestávkou Domažlice svému soupeři utekly opět na rozdíl dvou gólů. Došlý prošel po straně hřiště, přihrál míč pod sebe a K. Krejčí překonal brankáře.

Ve druhém dějství domácí přidali na obrátkách, začali hrát jen na tři obránce a snažili se zvýšením ofenzivy ještě s nepříznivým výsledkem něco udělat. Hosté však hráli velmi dobře takticky a pozorná defenziva prakticky Kladno nepustila do gólové šance. Naopak se Chodové snažili neustále hrozit z brejků. Jeden z nich vyšel šest minut před koncem. Z rychlého kontru Bárta vystřelil, gólman míč jen vyrazil a pro Došlého nebyl problém vstřelit čtvrtý gól, který definitivně rozhodl. V samotném závěru kladenský Janda výsledek korigoval.

Domažlice už ve středu uzavřou třízápasovou sérii v cizím prostředí. V utkání vloženého celého 33. kola se představí na hřišti v Chomutově.

Poločas: 1:3. Branky: 27. Vodička, 90. Janda – 7. Bauer, 16. Mužík, 41. K. Krejčí, 84. Došlý. Rozhodčí: Langer. ŽK: 4:1. Diváci: 210.

Domažlice: Houdek – Matas, Libotovský, Bauer, M. Mandous – Jarina (77. Pyrka), Braun, Mužík, Bárta (86. Leitl) – K. Krejčí (70. Bezděk), Došlý. Trenér: Stanislav Purkart.

Ostatní výsledky: Písek – Karlovy Vary 1:0 (1:0, 37. Malý), Strakonice – Roudnice 0:5 (0:1, 8. a 61. Blažek, 64. Macháček, 72. Müller, 85. Svátek z PK), Vltavín – Česká Lípa 1:0 (0:0, 54. Kozák), Kunice – Hlavice 4:1 (2:1, 33. Lukáš, 42. Rejhon, 60. Ouedraogo, 70. Dvořák z PK – 35. Hvránek), Převýšov – Králův Dvůr 1:2 (0:2, 71. Holeš – 20. Šilhan, 33. Zajac), Horní Měcholupy – Chrudim 0:3 (0:1, 10. a 82. Vácha, 65. Jarosz), Kolín – Zápy 1:1 (1:0, 43. Štoček z PK – 83. Svoboda), Sparta Praha B – Chomutov 0:1 (0:0, 55. Klimpl). Dohrávka 18. kola: Kunice – Převýšov 0:0.