1. FC K. Vary – Jiskra Domažlice 2:0 (1:0)
Hosté začali aktivněji, už ve 2. minutě po centru z pravé strany hlavičkoval Veselý nad branku Varů. Při další akci Jiskry sklapla ofsajdová past nastražená domácí obranou a v 8. minutě Mandous skoro ustřelil Tichotovi nohu, když se domácí obránce odvážil zblokovat pokus hráče s nejtvrdší střelou z kádru ´modrobílých´. Ve 12. minutě domácí poprvé otestovali slabší pravou stranu Jiskry. Blažek si našlápl k průniku, ale jeho střela skončila v Houdkově náruči.

O tom, že Chodové nejsou na jaře při standardkách nebezpeční tak, jako na podzim, se diváci přesvědčili ve 13. minutě, kdy hosté zahrávali neškodný rohový kop. Po čtvrthodině hry se domácí sérií autových vhazování probili po pravé straně na dostřel branky hostů. Akce pokračovala rohovým kopem, po němž se do zakončení hlavou dostal Šmrha a ´Houdini´ v brance Domažlic musel vytáhnout jeden ze svých triků. Z rohového kopu hostů v 18. minutě šli domácí Blažek s Bendou do brejku, který byl zmařen faulem. O tři minuty později dostal poprvé, nikoli však naposled, ´naloženo´ Bárta. To domažlického maroda s bolavými zády zvalchoval Nerad.

Ve 27. minutě se hosté radovali ze vstřelené branky poté, co se dorážkou z malého vápna prosadil Javorský, sudí Janíček však na pokyn pomezního Štuka gól neuznal pro ofsajd. Na druhé straně byl Šmrha při slalomu mezi soupeři zastaven až faulem, ale z následného přímého kopu nic kloudného nevzešlo. Mnohem nebezpečnější byla akce hráčů v zelených dresech po půlhodině hry, kdy Benda našel centrem od pomezní čáry Nerada a jeho hlavička těsně minula Houdkovu svatyni. O minutu později se už domácí prosadili. Staněk přenesl hru na levou stranu, kde stál Dvořák a záložník Viktorie Plzeň, o něhož Domažlice na zimu usilovaly, nedal střelou na vzdálenější tyč Houdkovi šanci – 1:0.

Domácí se už poté nikam nehrnuli. Za pasivitu byli málem potrestáni ve 37. minutě, kdy se hosté zmocnili míče po sérii chyb v mezihře domácích. Mužíkův centr byl však sražen do zámezí a Javorského volej po dlouhém autovém vhazování skončil v náruči druhého z Jakubů Dvořáků v sestavě farmářského celku. V závěru poločasu dostal v souboji s domácím Šalounem znovu do těla Bárta, na druhé straně zboural Mandous bez karetního trestu Blažka.

Hned v úvodu druhé půle vyzkoušel Veselý z otočky pozornost domácího gólmana, pak se aktivita na čas přesunula na kopačky domácích. Hosté se z obležení vymanili v 52. minutě, ale po rohovém kopu museli čelit nebezpečnému kontru domácího Machka s Bendou, který zakončil Dvořák. V 60. minutě domácí obrana chybovala, jenže domažlický snajpr Kovařík pálil nad. Na druhé straně hosty podržel Houdek, který při vyložené šanci karlovarských konečky prstů vytěsnil Bendovu ránu. V 66. minutě ´pokopaného´ Bártu nahradil Došlý. O dvě minuty později hosté inkasovali podruhé. Na Tichotův centr si naskočil Šmrha a hlavou poslal balon za Houdkova záda – 2:0. Odpovědí byla tvrdá střela Veselého. Ve 80. minutě, kdy na stadionu začal poletovat sníh, nahradil Bezděk Veselého a Matas Javorského. Domácí stáhli autora první branky Dvořáka, jehož nahradil Vu. Tlak hostů v závěru už branku nepřinesl.

K. Vary: Jakub Dvořák I. – Jankovský, Tichota, Šaloun, Blažek (89. Tuhela), Šmrha, Jakub Dvořák II. (81. Vu), Nerad, Machek (90. Hucl), Benda, Staněk. Trenér: J. Dreiseitl.
Jiskra Domažlice: Houdek – Tesař, Mandous, Bauer, Mužík, Veselý (80. Bezděk), Bárta (66. Došlý), Leitl, Kovařík, Jendruščák, Javorský (80. Matas). Trenér: S. Purkart.
Branky: 32. Dvořák, 68. Šmrha Rozhodčí: Janíček – Štuk, Kotalík, Delegát: Novotný. Diváků: 150.